Чемпіонат України зі спортивних танців, Київ. Фото

Чемпіонат України та IDSA Grand Prix. Столиця прийняла змагання зі спортивних танців

23 травня столиця приймала чемпіонат України зі спортивних танців (соло, європейська, латиноамериканська програми) та IDSA Grand Prix.

Понад 100 спортсменів, сім регіонів (Київська, Львівська, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Миколаївська області) – таким був склад учасників всеукраїнської першості, де честь Київщини захищали одні з найкращих її представників.

Отже, вашій увазі результати виступів танцювальних пар столичного регіону:

1 місце у категорії IDSA Grand Prix Junior 2 Latin-American - Твердохліб Богдан та Сквира Вероніка (тренер Олена Дибань).

1 місце у категорії IDSA Grand Prix Youth 1 10 Dance -  Данилейко Олексій та Трушкіна Марія (тренер Олена Дибань).

1 місце у категорії дорослі соло жінки європейська програма - Лісова Поліна (тренер Владислав Пігулевський).

1 місце у категорії ювенали 1 соло дівчата європейська програма - Яськова Єва (тренер Яків Ущук).

1 місце  у категорії ювенали 2 соло дівчата латиноамериканська програма- Сторожук Марія (тренер Світлана Савінська).

2 місце  у категорії юніори 1, юніори 2 соло дівчата європейська програма - Гудзевич Софія (тренер Олена Дибань).

2 місце  у категорії юніори 2 соло дівчата латиноамериканська програма- Кравченко Жанна (тренер Владислав Пігулевський).

3 місце у категорії юніори 1 соло  дівчата латиноамериканська програма - Шульга Анфіса (тренер Владислав Пігулевський).

І вже цього вікенду на наших спорстменів чекаюьть нові випробування – 29-20 травня Львів прийматиме чемпіонат Європи зі спортивних танців (2 вікові категорії) та чемпіонат України (9 категорій).