Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках: Україна в ТОП-10, Київщина – з бронзою

24-26 листопада в Італійському місті Генуя відбувся чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Це найвищі за рангом змагання у цьому виді спорту, які проводяться щодва роки.

В змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 25  країн світу. Спортсмени національної збірної команди України є одними з найкращих у спортивних танцях, і завдяки їм часто на змаганнях різного рівня дістаються призові місця, а то й лунає державний ставень України та майорить синьо-жовте знамено.

Ця світова першість не стала виключенням – українська збірна зі спортивних танців на візках увійшла у десятку найсильніших паратанцюристів планети, виборовши дев’ять високих нагород - 1 золоту, 6 срібних та  2 бронзові медалі.

 

 

У складі національної команди Київську область блискуче представила майстер спорту України, багаторазова чемпіонка України, фіналістка чемпіонату Європи, володарка Кубку світу-2021 Наталія Беспалова з партнером Іллею Тенютою.

 

 

Шлях своєї вихованки до участі в самих змаганнях та омріяної нагороди коментують в регіональному центрі "Інваспорт":

 

 

«Беспалова зі своїм партнером попри всі труднощі наполегливо та цілеспрямовано йшла до своєї мети - до участі в чемпіонаті світу. Наталія мала тверде бажання представити Україну на світовому паркеті, показати, що ми є, ми боремося і перемагаємо. Щоб в ці тяжкі для України часи звучав славень нашої країни на міжнародному турнірі такого високого рівня. Місяці та роки тренувань, високі результати минулих міжнародних змагань, подолання шляху в півсвіту, важенні валізи з костюмами та гримом.

І це ще не все. Суттєвою перепоною на шляху до мрії стала проболема фінансування. Тому Наталія зверталася по допомогу до небайдужих українців. Неймовірна кількість людей відгукнулась на прохання спортсменки і ми всі разом створили диво. Ми вдячні всім небайдужим, кожному, хто долучився коштами до здійснення цієї мрії! Разом ми сила! Разом ми непереможні! Слава Україні!»

 

 

В результаті Наталія Беспалова та Ілля Тенюта, яскраво виступивши на світовому паркеті, стали бронзовими призерами чемпіонату світу в програмі «комбі стандарт, клас 2».

 

 

Вітаємо українську команду успішним виступом на чемпіонаті світу, серед якої кожен зі спортсменів і тренерів попри всі труднощі здолали шлях до Генуї і повертаються з високими здобутками.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.11.2023

Читати далі
Згорнути