Чемпіонат світу з греплінгу, Баку. Фото

Чемпіонат світу з греплінгу: войовничість, грація та бойове мистецтво

8-9 листопада в Баку (Азербайджан ) відбувався чемпіонат світу з греплінгу серед юнаків, кадетів та юніорів. 

Усього у змаганнях приймали участь 450 спортсменів з 16 країн світу.

Греплери Київщини переможно взяли участь у світовій першості, здобувши п'ять золотих та по одній срібній і бронзовій нагороді.

 

 

В результаті успішного виступу Діана Григоренко здобула дві золоті медалі у ваговій категорії 60 кг в розділах gi та no-gi серед дівчат 16-17 років.

Підопічна тренера Олега Чернишенка – найтитулованіша спортсменка Борівського відділення бойових мистецтв фастівського «Козацького лицарського клубу» та КДЮСШ «Динамо» з панкратіону. Уродженка села Велика Солтанівка Васильківського району тренується у Боровій на Фастівщині. Володарка численних спортивних титулів, призерка чемпіонату світу з панкратіону та багаторазова чемпіонка України з панкратіону та грепплінгу легко поєднує у собі жіночу грацію та войовничість. Діана Григоренко вже не вперше доводить – дівчатам у змішаних єдиноборствах бути!

 

 

Вихованці тренера Максима Морозенка з Миронівки (КДЮСШ ”ДИНАМО”, СК «АРЕНА»)  вибороли три нагороди.

Так, Артем   Рісіч став володарем титулу віце-чемпіона світу у  розділі no-gi  серед юнаків 12-13 років у ваговій категорії -42кг.

 

 

Анастасія Голінко стала абсолютною чемпіонкою світу з греплінгу в двох розділах gi та no-gi серед дівчат 14-15 років у ваговій категорії -48 кг.

Анастасія дуже обдарована дівчина, справжній  воїн. Не зважаючи на свій вік, має багато спортивних нагород. Вона чемпіонка України з панкратіону та греплінгу , а у серпні місяці стала чемпіонкою світу з ММА.

 

 

Виборов нагороди й Іван Григор, вихованець тренера Білоцерківської ДЮСШ №1 В.Дем’янцева.

У розділі греплінг він посів 3 місце і отримав бронзову нагороду. А у розділі грепплінг-гі, програвши у фіналі поєдинок по балах, став другим і був нагороджений сріблом.

 

 

Греплінг (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.11.2019

Читати далі
Згорнути