Чемпіонат Київської області зі змішаних єдиноборств ММА. Фото

Чемпіонат Київської області зі змішаних єдиноборств ММА: хто очолив список лідерів?

Насичена та яскрава спортивна подія, в якій взяли участь 180 бійців у складі 21 команди з Київщини та Києва, відбувалася в Ірпені минулої суботи, 7 березня - чемпіонат Київської області зі змішаних єдиноборств ММА.

 

 

Командні місця розподілилися наступним чином. Перше місце посів київський Greka MMA. На другому місці опинився Aurum, теж з Києва. А третій щабель турнірної таблиці посів клуб з Київщини Fighting club ARENA (Миронівка).

 

 

Відзначилися на змаганнях зокрема підопічні Олександра Кононова зі спортивного клубу «Воїн». Хлопці здобули медалі, та все ж не змогли посісти першу сходинку п’єдесталу пошани. За словами головного тренера та президента клубу, спортсмени давно не брали участі в ММА, так як не проводилося змагань на такому високому рівні. Та й власне хлопці ще не досягли повних кондицій.

Так, віце-чемпіонами Київської області стали Іван Желізняк та Віталій Кисленко. Бронзу вибороли Давід Оганов, Андрій Гладкий, Денис Опошнянський та Роман Ковков.

«Зібралися найсильніші команди з області та Києва. Тому боротьба була на високому рівні, і дуже потужною», - відзначає пан Кононов.

 

 

В результаті найсильніші спортсмени отримали право представляти Київську область на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, за результатами якого буде сформована збірна України для участі на чемпіонаті Європи та світу. Крім того, чемпіони України отримають право виборювати чемпіонські пояси в турнірах “ELITE MMA”.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.03.2020

Читати далі
Згорнути