З 2 по 3 листопада в плавальному басейні «Купава» (Бровари) відбувався чемпіонат Київської області з плавання.
ПРОТОКОЛИ можна завантажити за посиланням
До вашої уваги переможці та призери змагань.
|
50в\с-д |
|
|
|
1 |
Дивак Марія |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Попович Валерія |
КМС |
2003 |
Бровари |
3 |
Жечева Вікторія |
МС |
2003 |
Бровари |
|
50в\с-ч |
|
|
|
1 |
Негода Олег |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Воробйов Максим |
КМС |
2003 |
Бориспіль |
3 |
Манаков Артам |
КМС |
2003 |
Бровари |
|
50брас-д |
|
|
|
|
1 |
Габльовська Анастасія |
КМС |
2004 |
Бровари |
БВУФК |
2 |
Мельниченко Аріна |
І |
2003 |
Бровари |
|
3 |
Добровольська Влада |
І |
2004 |
Б.Церква |
КОЛІФКС |
|
50брас-ч |
|
|
|
1 |
Болотов Ілля |
КМС |
2002 |
Бровари |
2 |
Власенко Володимир |
КМС |
2003 |
Бориспіль |
3 |
Семченко Микола |
I |
2002 |
Б.Церква |
|
50бат-д |
|
|
|
1 |
Лук яненко Поліна |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Латишева Поліна |
КМС |
2004 |
Бровари |
3 |
Буренко Валерія |
I |
2004 |
Б.Церква |
|
50бат-ч |
|
|
|
1 |
Романюк Єгор |
МС |
2002 |
Бровари |
2 |
Семченко Микола |
I |
2002 |
Б.Церква |
3 |
Авраменко Володимир |
ІІ |
2003 |
Б.Церква |
|
50н\сп-д |
|
|
|
1 |
Латишева Поліна |
КМС |
2004 |
Бровари |
2 |
Жечева Вікторія |
МС |
2003 |
Бровари |
3 |
Бут Софія |
МС |
2004 |
Бровари |
|
50н\сп-ч |
|
|
|
1 |
Ретинський Єгор |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Манаков Артам |
КМС |
2003 |
Бровари |
3 |
Ліценко Сергій |
І |
2002 |
Б.Церква |
|
200в\с-д |
|
|
|
1 |
Горбачова Дарина |
КМС |
2004 |
Бровари |
2 |
Попович Валерія |
КМС |
2003 |
Бровари |
3 |
Габльовська Анастасія |
КМС |
2004 |
Бровари |
|
200в\с-ч |
|
|
|
1 |
Жарій Денис |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Болобосов Андрій |
КМС |
2002 |
Біла Церква |
3 |
Бубон Георгій |
КМС |
2003 |
Бровари |
|
200брас-д |
|
|
|
1 |
Швабій Дарина |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Мельниченко Аріна |
І |
2003 |
Бровари |
|
200брас-ч |
|
|
|
1 |
Болотов Ілля |
КМС |
2002 |
Бровари |
2 |
Донцов Святослав |
I |
2003 |
Бровари |
3 |
Полуянов Андрій |
І |
2003 |
Бровари |
|
200бат-д |
|
|
|
1 |
Лук яненко Поліна |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Буренко Валерія |
I |
2004 |
Б.Церква |
|
200бат-ч |
|
|
|
1 |
Ковальов Арсеній |
І |
2004 |
Бровари |
2 |
Березовський Владислав |
ІІ |
2004 |
Б.Церква |
3 |
Сокирка Богдан |
І |
2004 |
Бровари |
|
200н\сп-д |
|
|
|
1 |
Савченко Ольга |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Дивак Марія |
МС |
2003 |
Бровари |
3 |
Бут Софія |
МС |
2004 |
Бровари |
|
200н\сп-ч |
|
|
|
1 |
Ретинський Єгор |
КМС |
2003 |
Бровари |
1 |
Бориславський Іван |
І |
2004 |
Бровари |
2 |
Поволоцький Матвій |
ІІ |
2005 |
Бровари |
3 |
Крачило Ілля |
ІІІ |
2005 |
Бровари |
|
200кп-д |
|
|
|
1 |
Балачіна Дарина |
І |
2004 |
Бровари |
1 |
Лук яненко Іванна |
І |
2005 |
Бровари |
2 |
Щербакова Лиза |
II |
2006 |
Вишгород |
3 |
Деревенко Софія |
І |
2005 |
Бориспіль |
|
200кп-ч |
|
|
|
1 |
Романюк Єгор |
МС |
2002 |
Бровари |
2 |
Воробйов Максим |
КМС |
2003 |
Бориспіль |
3 |
Климчук Нікіта |
І |
2002 |
Біла Церква |
|
800в\с-д |
|
|
|
1 |
Гержан Анастасія |
ІІ |
2006 |
Б.Церква |
2 |
Куницька Анна |
ІІІ |
2006 |
Б.Церква |
|
1500в\с-ч |
|
|
|
1 |
Римаренко Даніїл |
КМС |
2004 |
Бровари |
2 |
Хворостяний Дмитро |
ІІІ |
2005 |
Б.Церква |
|
100в\с-д |
|
|
|
1 |
Дивак Марія |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Горбачова Дарина |
КМС |
2004 |
Бровари |
3 |
Попович Валерія |
КМС |
2003 |
Бровари |
|
100в\с-ч |
|
|
|
1 |
Жарій Денис |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Бубон Георгій |
КМС |
2003 |
Бровари |
3 |
Негода Олег |
КМС |
2003 |
Бровари |
|
100брас-д |
|
|
|
1 |
Швабій Дарина |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Габльовська Анастасія |
КМС |
2004 |
Бровари |
3 |
Мельниченко Аріна |
І |
2003 |
Бровари |
|
100брас-ч |
|
|
|
1 |
Болотов Ілля |
КМС |
2002 |
Бровари |
2 |
Донцов Святослав |
I |
2003 |
Бровари |
3 |
Власенко Володимир |
КМС |
2003 |
Бориспіль |
|
100бат-д |
|
|
|
1 |
Лук яненко Поліна |
КМС |
2003 |
Бровари |
2 |
Бут Софія |
МС |
2004 |
Бровари |
3 |
Буренко Валерія |
I |
2004 |
Б.Церква |
|
100бат-ч |
|
|
|
1 |
Романюк Єгор |
МС |
2002 |
Бровари |
1 |
Сокирка Богдан |
І |
2004 |
Бровари |
2 |
Ковальов Арсеній |
І |
2004 |
Бровари |
3 |
Римаренко Даніїл |
КМС |
2004 |
Бровари |
|
100н\сп-д |
|
|
|
1 |
Дивак Марія |
МС |
2003 |
Бровари |
2 |
Латишева Поліна |
КМС |
2004 |
Бровари |
3 |
Жечева Вікторія |
МС |
2003 |
Бровари |
|
100н\сп-ч |
|
|
|
1 |
Ретинський Єгор |
КМС |
2003 |
Бровари |
1 |
Бориславський Іван |
І |
2004 |
Бровари |
2 |
Вишніков Дмитро |
І |
2005 |
Бориспіль |
3 |
Іващук Владислав |
І |
2004 |
Бориспіль |
|
400кп-д |
|
|
|
|
1 |
Савченко Ольга |
МС |
2003 |
Бровари |
БВУФК |
2 |
Балачіна Дарина |
І |
2004 |
Бровари |
БВУФК |
3 |
Буренко Валерія |
I |
2004 |
Б.Церква |
ДЮСОК |
|
400кп-ч |
|
|
|
1 |
Климчук Нікіта |
І |
2002 |
Біла Церква |
1 |
Тарасов Евген |
III |
2006 |
Б.Церква |
2 |
Нічік Денис |
ІІ |
2004 |
Б.Церква |
|
400в\с-д |
|
|
|
1 |
Горбачова Дарина |
КМС |
2004 |
Бровари |
2 |
Бут Софія |
МС |
2004 |
Бровари |
3 |
Габльовська Анастасія |
КМС |
2004 |
Бровари |
|
400в\с-ч |
|
|
|
1 |
Донцов Святослав |
I |
2003 |
Бровари |
1 |
Римаренко Даніїл |
КМС |
2004 |
Бровари |
2 |
Масний Захор |
ІІ |
2005 |
Бровари |
3 |
Березовський Владислав |
ІІ |
2004 |
Б.Церква |
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
06.11.2018