Чемпіонат Київської області з водного туризму, Хохітва. Фото

Чемпіонат Київщини з водного туризму. Тільки спортсмени, судді та річка Рось

Змагання відбулися! В "червоній зоні", незважаючи на несприятливу епідеміологічну ситуацію, з рядом потрібних обмежень та з дотриманням всіх встановлених правил і норм карантину, але все вдалося.

 

 

16-18 квітня в акваторії річки Рось, біля села Хохітва на Богуславщині, проводився чемпіонат Київської області з водного туризму.

 

 

"Це були незвичні змагання, без урочистого відкриття і нагородження, без палких вболівальників і групи підтримки, які зазвичай супроводжують команди. Тільки спортсмени і судді", - зазначають організатори змагань, Київська обласна федерація спортивного туризму.

 

 

Змагалися на трьох дистанціях - "Спринт", "Слалом" і "Рятувальні роботи" в класі посуди катамаран 2 (15 екіпажів) і катамаран 4 (10 екіпажів).
На К2 весь п'єдестал пошани посіли спортсмени Переяславщини.
А на К4 новим чемпіоном Київської області став Переяслав, срібним призером - об'єднана команда Гребінок та Володарки, бронзу повіз додому Бориспіль.

 

 

 

"Змагання продемонстрували, що наші спортсмени гарно підготувались до літнього сезону і готові до всіляких несподіванок у водних походах. То ж до зустрічі на туристичних стежках!", - коментує Віктор Мемрук, секретар Київської обласної федерації спортивного туризму.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.04.2021

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути