Чемпіонат Київщини з шахів: нові чемпіони, позитивні емоції та безцінний досвід

З 5 по 7 квітня в Броварах на базі МКЦ "Прометей" відбувся чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років та 12 років.

Загалом участь у змаганнях взяли 73 юних шахісти з майже усіх куточків Київської області. Грали класичні шахи з контролем 40 хвилин + 30 секунд на кожен хід. Запис партій - обов'язковий!

 

 

В турнірі серед дівчат до 8 років (U-8) перемогу святкувала Брюхович Кароліна (Бровари, тренер Семен Гребенюк). Срібло – у Дем'яненко Віри (Раківка, тренери - Куріч та Корнійчук). Бронзу здобула Полякова Віра (Бровари, тренер-Семен Гребенюк).

Остаточне положення Chess-Results Server Chess-results.com - Чемпіонат Київської області серед дівчат до 8 років

 

 

В турнірі серед юнаків до 8 років (U-8) перемогу здобув Громосяк Максим (Бровари, тренер Семен Гребенюк), 2 місце посів Овчинніков Климентій (Буча, тренери Курич та Корнійчук), на 3 сходинці п’єдесталу пошани опинився Мазуренко Михайло (Фурси, тренер Осіпов)

Остаточне положення Chess-Results Server Chess-results.com - Чемпіонат Київської області серед юнаків до 8 років

 

 

В турнірі серед дівчат до 12 років (U-12) перемогу святкувала Мисан Ангеліна (Переяслав, тренери Лук'яненко, Гречко, Приходько), на 2 сходинці - Сінельніченко Анна (Березань, тренер - Лук'яненко), бронза у Музичко Злати (Біла Церква, тренери Музичко та Кириченко)

 Остаточне положення Chess-Results Server Chess-results.com - Чемпіонат Київської області серед дівчат до 12 років

 

 

В турнірі серед юнаків до 12 років (U-12) перемогу здобув Громосяк Олексій (Бровари, тренер Семен Гребенюк), 2 місце посіла Кравчук Дарина (Буча, тренери Курич Ю. та Корнійчук В), бронзу взяв Дудніков Андрій (Бровари, тренер – Семен Гребенюк)

Остаточне положення Chess-Results Server Chess-results.com - Чемпіонат Київської області серед юнаків до 12 років

 

 

Всі діти отримали багато позитивних емоцій та (головне) досвід. Призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами, а також призами.

Змагання відбулись завдяки Київській обласній федерації шахів, Федерації шахів міста Бровари та за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та відділу молоді та спорту міста Бровари.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.04.2024

Читати далі
Згорнути