Чемпіонат Київщини з рукопашного бою: до річниці звільнення області та на підтримку ЗСУ

8-9 квітня у спортивному комплексі «Академія спорту» Бучі відбувся чемпіонат Київської області з рукопашного бою серед старших юнаків, юнаків, молодших юнаків, присвячений річниці звільнення Київщини від російських окупантів та підтримки Збройних сил України.

 

 

Відзначимо, що 28 рукопашників Київщини беруть участь у бойових діях визвольної війни українського народу проти російських загарбників, зокрема шестеро тренерів. На превеликий жаль, серед них вже є Герої, які більше ніколи не повернуться додому, ніколи не надягнуть бійцівські рукавички…

Запрошені гості та учасники змагань вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання.

 

 

Так, пам’ятну відзнаку від Київської обласної федерації рукопашного бою на честь батька, рукопашника, воїна, героя, уродженця та захисника Бучі Василя Курбета було вручено його тринадцятирічному сину Глібу.

 

 

Представники влади, військові, керівництво Всеукраїнської федерації під час урочистої церемонії відкриття зокрема зазначили пріоритетність розвитку рукопашного бою в Україні не лише як потужного виду спорту, а в першу чергу як прикладної системи підготовки висококваліфікованих військовослужбовців та правоохоронців.

В числі поважних гостей на змагання завітав заступник начальника Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко та вручив спортовцям посвідчення кандидатів в майстри спорту та перші розряди.

 

 

Саме ж урочисте відкриття чемпіонату увінчалося внесенням юними спортсменами державного прапора та потужним виконанням акапельно славня України талановитим співаком Павлом Скляровим.

 

 

Чемпіонат складався з двох етапів: перший день – дитячий турнір у віковій категорії 6-9 років, другий день – формування збірної команди області для подальшої  участі у чемпіонаті України з рукопашного бою серед спортсменів у віці від 10 до 17 років.

 

 

У змаганнях взяли участь 200 юних спортсменів у складі команд, організацій та спортивних клубів, що культивують розвиток рукопашного бою на Київщині, а саме:  СК «Сокіл» (Бровари), СК «Фенікс» (Буча), Бородянка, Білоцерківська федерація рукопашного бою та змішаних єдиноборств, спортивний клуб військово-патріотичного виховання «Каскад» (Фастів), школа спортивних єдиноборств «Берсерк» (Іванків), село Катюжанка.

 

 

Почесними кубками «За кращу техніку» було відзначено Шимченка Максима, Самойленка Назара, Москалюка Матвія, Хейника Артема (Білоцерківска федерація рукопашного бою), Корчинського Марка (СК «Сокіл») та Бондарчука Івана (Школа спортивних єдиноборств «Берсерк»).

 

 

Почесні кубки «За кращу техніку» отримали Яценко Віктор, Некіфоров Іван (СК «Каскад»), Лященко Микита, Поліщук Олександр, Мовчан Даніїл, Зінченко Захар, Соломко Максим  (Білоцерківска федерація рукопашного бою), Фомін Гліб, Аскеров Ізмір, Налбат Артем, Корчинський Марк (СК «Сокіл»), Сингаєвський Владислав, Андреєв Михайло («Школа спортивних єдиноборств «Берсерк»).

 

 

Відзначилися на обласній першості і представники Броварської громади - вихованці СК «Сокіл» (Броварська ДЮСШ, президент Олександр Горобінський). Соколята знову продемонстрували високий клас, майстерність і волю до перемоги. В активі броварських рукопашників віком до 10 років – 3 золоті, 6 срібних та 2 бронзові нагороди. Спортсмени  старшого віку (10-17 років) посіли шість перших, дев’ять других та п’ять третіх місць.

 

 

Організаторами змагань виступили Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації та Київська обласна федерація рукопашного бою на чорлі з президентом Андрієм Примаченком.

ВІДЕОСЮЖЕТ

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.04.2023

Читати далі
Згорнути