Чемпіонат Київщини з кікбоксингу ISKА, Обухів. Фото

Чемпіонат Київщини з кікбоксингу ISKА: урочиста церемонія відкриття

«Гостинна обухівська земля вітає учасників та гостей чемпіонату Київської області з кікбоксингу ISKА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей старшого і молодшого віку, організатором якого є Управління фізичної культури і спорту та «Обухівський союз кікбоксингу», - так розпочалася цієї суботи обласна першість.

 

 

На змагання завітали почесні гості, серед яких і начальник обласного спортивного управління Сергій Тимофєєв, який звернувся то гостей з вітальним словом. Привітавши учасників змагань, побажавши перемог та чесного суддівства Сергій Олександрович, користуючись нагодою, розповів про останні досягнення в розвитку спорту Київщини. Нагадав він і про те, що, завдяки в тому числі і кікбоксерам, спортсмени Київщини посіли третє місце у всеукраїнському рейтингу серед неолімпійських видів спорту.

 

 

«Минулого року була створена резервна штатна збірна команда Київської області з олімпійських видів спорту, до складу якої увійшли 40 спортсменів, з офіційним працевлаштування. Вже третій ріки поспіль ми забезпечуватимемо «Стипендіями видатних, молодих та перспективних спортсменів і їх тренерів», - з гордістю поділився досягненнями пан Тимофєєв.

 

 

На відкритий чемпіонат Київщини також завітали президент Федерації кікбоксингу ISKА України Олег Мандзюк, директор «Спорту для всіх» Дмитро Шевченко, віце-президент Федерації кікбоксингу WPКA Едуард Дворецький, віце-президент Федерації кікбоксингу ISKА України Геннадій Дворецький.

 

 

А демонструвала навички бою провідні спортсмени зі спортивних та бійцівських клубів України – «Реформа» (Ірпінь), «Темп» (Київ), «Полосенко Тім» (Київ), «Граніт» (Коростень), «Мамай» (с.Черняхів), «Карін-Тім» (Київ), «Брусилів-Файтер» (Житомир), «Атлет» (Київ), «Зендокай карате-до» (Обухів), «Трипільський» (Обухів), «Обухівські тигри» (Обухів).

 

 

В рамках святкового параду-відкриття відзначали нагородами причетних до розвитку кікбоксингу на Київщині. Так, за вагомий внесок у розвиток кікбоксингу ISKA в Київській області, за самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу та свідому громадську позицію нагородами був відзначений і Сергій Тимофєєв – медаллю від Федерації кікбоксингу ISKА України та Подякою від Федерації кікбоксингу ISKА в Київській області.

 

 

Результати змагань будуть опубліковані згодом на нашому сайті.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.02.2019

м.Обухів
Читати далі
Згорнути