Чемпіонат Київщини з боксу, Ірпінь. Фото

Чемпіонат Київщини з боксу: результати боїв

89 учасників з 16 районів Київщини завітали 24-26 січня до Ірпеня, де відбувався чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2003-2004 років народження.

Незважаючи на юний вік спортсменів, на рингу точилася запекла та безкомпромісна боротьба. Адже бокс це спорт, де слабодухим не місце.

У ваговій категорії 46 кг здобув перемогу Дмитро Смаголь. У вазі 48 кг виграв бій Андрій Костенко, а в 50 кг - Дмитро Гриценко. Всі чемпіони на змаганнях представляли Ірпінь.

Надалі маємо наступних переможців. 52 кг – Андрій Кобильчук (БВУФК). 54 кг – Олександр Войтко (Пісківка). 57 кг, в категоріях А і Б перемогли  Хоменко Данило (Ірпінь) та Арсен Горголь (БВУФК). 60 кг - Дмитро Мага (БВУФК) та Сергій Руденко (Бориспіль). 63 кг – Богдан Куценко (Бровари) та Данило Скумаєв (Ірпінь). 66 кг – Назар Попрійчук (Підгірці). 70 кг – Микола Сєров (Ірпінь). 75 кг – Михайло Забожний (Біла Церква). 80 кг – Олександр Хуторнюк (Ірпінь). +80 кг – Артем Вірич (Біла Церква).

Відзначимо деяких володарів бронзових нагород. Так, вихованець Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та тренера Івана Ярового Олександр Черненко у ваговій категорії 75 кг посів третє місце.

Максим Сергієнко та Артур Войський, представники СК «Патріот» (село Зазим‘є, ДЮСШ Броварського р-ну.) здобули бронзові винагороди.