Чемпіонат Київщини: боротьба на шахівниці тривала серед гросмейстерів U-10 та U-14

З 16 по 18 січня в Бучі відбувся чемпіонат Київської області з шахів серед дітей до 10 (U-10) та до 14 (U-14) років.

Загалом участь у змаганнях взяли 72 дитини з майже усіх куточків Київської області. Хлопці грали за швейцарською системою 9 турів з контролем 40 хвилин + 30 секунд на кожен хід, а дівчата змагалися за коловою системою.

Напруга в залі була неймовірна і всі сильніші діти Київщини боролися до останнього.

 

 

Так, у категорії "Дівчата до 10 років" перемогу святкувала діюча чемпіонка України до 8 років та віце-чемпіонка Європи Дарина Кравчук (Буча, тренер Корнійчук В.В). 2 місце у - Злати Музичко (Біла Церква, тренери - Кириченко та Музичко). І на 3 сходинку п’єдесталу пошани піднялася Катерина Куц (Ірпінь тренери - Корнійчук В., Курич Ю).

Підсумкове положення

 

 

У категорії "Хлопці до 10 років" перемогу святкував Дудніков Андрій (Бровари, тренер - Гребенюк С.А.) На 2 місці опинився Овчінніков Кліментій (Буча, тренер  - Корнійчук В.В.). Та бронза опинилася у Халуса Михайла (Бровари, тренер - Гребенюк С.А.).

Підсумкове положення

 

 

У категорії "Дівчата до 14 років" перемогу святкувала Гончаренко Анастасія (Бровари, тренер - Гребенюк С.А.). На другій сходинці - Мисан Ангеліна (Переяслав, тренери - Приходько О. Гречко В) та бронза - у Голубова Вікторія (Фастівський р-н, с. Борова, тренер - Шелухін С.А.).

Підсумкове положення

 

 

У категорії "Хлопці до 14 років" перемогу святкував Громосяк Антоній (Бровари, тренер - Гребенюк С.А.), на 2 місці - Громосяк Олексій (Бровари, тренер - Гребенюк С.А) та бронзу виборов Підлісний Артем (Буча, тренери - Корнійчук В., Курич Ю.)

Підсумкове положення

 

 

Всі діти отримали багато позитивних емоцій та новий досвід. Призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами, а також призами!

Відзначимо, що змагання стали можливими завдяки Київській обласній федерації шахів, місцевому шаховому клубу "KIWI" за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та спонсорській допомозі.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.02.2024

Читати далі
Згорнути