Чемпіонат Києва з роликового спорту. Фото

Чемпіонат Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах: екстрім-свято у столиці

На столичному стадіоні «Економіст» цієї суботи, 19 травня відбувся знаковий захід у світі ролер-спорту - відкритий чемпіонат Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

 

 

Роликовий спорт вважається однією з розповсюджених дисциплін для активного відпочинку. Цей захоплюючий вид спорту визнаний в Україні на найвищому рівні – державному.

Отже, у заході взяли участь більше 100 найкращих ролерів Києва, Київської області, та Харкова. А також в рамках цього заходу стартували категорія «Особливі діти».

 

 

Вболівати за своїх спортсменів завітав і Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, президент Київської міської федерації роликового спорту, який по завершенню кожної дисципліни нагороджував переможців та призерів змагань разом з президентом Української федерації роликового спорту Олександром Симоненком.

 

 

Чемпіонат, організатором якого виступив «САМ ролер клуб», проводився під егідою Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків (КМНФРС) та за сприяння Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки КМДА. Партнерами чемпіонату виступили компанія PEAK Sport, один з найвідоміших брендів спортивного одягу, який є є офіційним постачальником екіпірування Олімпійської збірної України та тренажерний зал/кросфіт «GYM4U».

 

 

Змагання, які є відбірковими на чемпіонат України, проводилися в категорії діти, кадети, юніори та абсолют. Чемпіонами Києва стали Анна Музика та Олександр Симоненко.

 

 

ПРОТОКОЛИ змагань згодом на сайті

 

 

Призери та переможці традиційно були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками. Так призери отримали подарунковий сертифікат на разове відвідування тренажерного залу «GYM4U», тоді як чемпіонам в категорії "чоловіки" та "жінки" вручили абонемент на цілий місяць. Магазин спортивного та повсякденного одягу та взуття «PEAK» окремо відзначив чемпіонів в кожній категорії, вручивши переможцям подарунковий сертифікат на 500 гривень в магазин, де завжди чекають приємні ціни та акції.

 

 

 

Наступного дня, 20 травня відбувся чемпіонат Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.05.2018

Читати далі
Згорнути