Комбат самозахист ICO, Пуща Водиця. Фото

Чемпіонат комбат самозахист ICO пам'яті учасників АТО. Церемонія відкриття

Чемпіонат Київської області з бойового мистецтва комбат самозахист ICO (легкий контакт), присвячений пам'яті воїнів-інтернаціоналістів та  учасників АТО розпочався святковою церемонією відкриття.

 

 

В урочистостях, окрім безпосередніх учасників бойового свята, взяли участь Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Микола Зенцев, президент Федерації ICO Комбат України, Олександр Сліпченко, віце-президент Федерації та інші не менш поважні гості.

 

 

Надалі приємності не закінчилися. В рамках церемонії відкриття трьом достойним воїнам Сергій Тимофєєв вручив посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу. Щасливими володарями високих звань стали Мирослава Караман, Віталій Шевелюк та Олександр Вдовика.

 

 

Загалом участь у чемпіонаті столичної області взяли 192 юних бійця.

Після урочистого відкриття ранкові змагання продовжилися.

 

 

Але вперше в рамках Чемпіонату був проведений турнір серед учасників АТО, який зазвичай проводиться окремо вже четвертий рік поспіль. В Турнірі взяли участь наші герої-захисники, учасники бойових дій на Донбасі, де й у цей момент точиться неоголошена війна зі східним сусідом.

 

 

Нагадаємо, що змагання проводяться протягом двох днів, з 17 по 18 лютого в Пущі Водиці (Київська область).  І сьогодні, 18 лютого о 10.00 розпочнуться фінальні поєдинки.

За результатами змагань слідкуйте на нашому сайті, які з’являться вже найближчим часом.

 

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.02.2018

Читати далі
Згорнути