Церемонія нагородження найкращих борців-2022: підсумки міжнародних арен для Київщини

У борцівської спільноти є чудова передноворічна традиція - напередодні Нового року борці збираються у вузькому колі, щоб відзначити найкращих з кращих.

Воєнний 2022-й не став виключенням – минулого вікенду у Львові Асоціація спортивної боротьби України вшанувала чемпіонів та призерів чемпіонатів світу та їх тренерів року, що минає.

 

 

Завдяки підтримці надійних партнерів, як зазначає АСБУ, а саме Міністерству молоді та спорту України, НОК України та спонсорам навіть у військовий час спортсмени, котрі гідно представляли країну на світовій арені – отримали відзнаки та грошові премії.

 

 

Серед нагороджених вільники: бронзові призери чемпіонату світу U23 Каміль Керімов, Ерік Арушанян, Вадим Куриленко (Київська область), Василь Сова (Київська область) та бронзовий призер чемпіонату світу по дорослим Михайлов Василь.

Класики:  бронзовий призер чемпіонату світу та Кубку світу Андрій Кулик, бронзовий призер дорослого чемпіонату світу  Ярослав Фільчаков та віце-чемпіон світу U23 Михайло Вишневецький.

І, звичайно, дівчата, котрі нещодавно здобули Кубок світу: чемпіонки Кубку світу Оксана Лівач, Альбіна Рілля, Юлія Ткач, Ірина Коляденко (Київська область), Тетяна Сова, Алла Белінська та Анастасія Осняч, а також віце-чемпіонка світу Олександра Хоменець, бронзова призерка світу Ілона Прокопевнюк, бронзова призерка чемпіонатів світу по дорослим та U23, володарка Кубку світу Аліна Грушина (Київська область), бронзові призерки чемпіонату світу U23 Манола Скобельська, Анастасія Альпєєва, Соломія Винник, а також Катерина Зелених (володарка Кубку світу) та віце-чемпіонка світу U23, володарка Кубку світу Ірина Бондар.

Також спортсмени та тренери отримали подяки від Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

 

 

«Вітаємо спортсменів з успішним завершенням спортивного року та бажаємо, щоб в 2023-му Україна здобула свою головну ПЕРЕМОГУ та наші дівчата та хлопці могли зосередитись на підготовці до Олімпіади та здобути Олімпійські ліцензії, - зазначила Асоціація спортивної боротьби. – А АСБУ докладе всіх зусиль, аби борці та тренери мали для цього все необхідне».

Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації приєднується до побажань та з гордістю вітає борців та борчинь Київської області!

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.12.2022

Читати далі
Згорнути