Кубок міста Бориспіль з міні-футболу «Битва дворів». фото

«Битва дворів»: Кубок Борисполя, міні-футбольна «фієста» та шоу від приборкувачів шкіряного м’яча

На мажорній ноті завершився традиційний відкритий весняний Кубок міста Бориспіль з міні-футболу «Битва дворів» серед юнацьких дворових  команд. «Авторами» цього заходу цьогоріч стали начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету  Бориспільської міської ради Вікторія Швець, працівники Бориспільського міського центру спорту та ФЗН, Федерація футболу міста Бориспіль та ціла низка юних волонтерів з футболу.

 

 

Слід нагадати, що у цілому цей популярний спортивний захід серед юних любителів шкіряного м’яча цього разу зібрав близько 50 команд-учасниць із загальною кількістю учасників понад 400 осіб у віці від 7 до 17 років. Це мабуть була рекордна кількість команд, якщо рахувати від самого початку проведення цих змагань. Оскільки вік учасників «Битви дворів» різний, то, звісно, і футбольні баталії відбувалися серед різновікових груп приборкувачів шкіряного м’яча.

 

 

Так, у суботу, 15 травня, на спортивному ігровому  майданчику зі штучним покриттям ЗОШ №8 були розіграні комплекти нагород у двох вікових групах: юнаків 2003 р.н. та 2004-2005 рр.н. А наступного дня у боротьбу за головні трофеї «Битви дворів » вступили більш молодші колеги по футбольному м’ячу: юнаки 2006-2007 та 2008-2009 рр. н.

 

 

На світлинах відображені ігрові епізоди суботніх міні-футбольних баталій серед юнаків 16-17 років. Головний трофей ігор тут вибороли гравці команди під назвою «Небесні циплята». На другому місці несподівано оказалась сама юна футбольна дружина цієї вікової групи команд, гравці якої віком на рік-два молодше своїх колег. Це команда під назвою «Фафнал». Ну а трійку призерів замкнули гості з Києва - юні футболісти «Олімпа».

 

 

Не обійшлось в цей спортивний день і без «футбольного шоу»: у перерві одного з двобіїв свою «футбольну майстерність» з влучення у створ воріт з центру ігрового майданчика демонстрували дівчата.

 

 

А нагородження чемпіонів та призерів цієї дводенної міні-футбольної «фієсти» здійснювали Вікторія Шевць, президент федерації футболу м. Бориспіль Олександр Курилко (він же головний фахівець Бориспільського міського центру спорту та ФЗН), віце-президент федерації футболу міста Бориспіль Володимир Кудря.

 

 

Автор Віталій Кубов

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.05.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути