чемпіонат України з кіокушинкайкан карате. фото

«Будокан» виборює нагороди ЧУ з кіокушинкайкан карате

23 березня у Луцьку відбувався чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед дітей та юніорів. Цьогоріч на Волинь з’їхалося близько 250 спортсменів з 11 регіонів України.

 

 

Незмінним організатором турніру виступив Відокремлений підрозділ Української федерації «Кіокушинкайкан Карате» у Волинській області. За право називатись кращим спортсмени боролись у 27 категоріях та двох дисциплінах - куміте та ката.

Щороку рівень спортсменів, що беруть участь у чемпіонатах, невпинно росте, а це відображається  на якості самого турніру, видовищності поєдинків та мотивації спортсменів.

 

 

Бровари представляли найкращі вихованці спортивного клубу «Будокан» (ДЮСШ «Спартак»), який очолює володар чорного поясу ІІІ дан Андрій Гаврилюк. Додому більшість із них повернулися із нагородами.

Особливо хочеться відзначити Дашу Загороднюк, які тричі підіймалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, ставши триразовою чемпіонкою України. Даша завоювала I мiсце у роздiлi «ката» серед дiвчат 12-13 рокiв, I мiсце у роздiлi «ката» серед дiвчат 14-15 рокiв і I мiсце у роздiлi «кумiте» серед дiвчат 12-13 рокiв у ваговiй категорii до 40 кг.

Два «золота» в доробку Олега Кушніра — куміте та ката. Також чемпіонами України стали Владислава Жалінського — куміте, Івана Козлова — куміте (третій рік поспіль), Андрія Бровка- ката.

«Срібло» чемпіонату вибороли Олександр Буняк і Маргарита Поворознюк.

Третіми фінішували Андрій Бровко, Даша Пілявська (куміте) та Іванна Созанська і Роман Платошин (обидва ката).

Вітаєм спортсменів та їх наставників. Ви просто молодці!

 

 

За інформацією порталу «Броварський спорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.03.2019

м.Бровари
Читати далі
Згорнути