Відкриття футбольного поля в Гостомелі. Фото

«Будівництво футбольних полів»: Владислав Ващук завітав на відкриття майданчика в Гостомелі

На запрошення Гостомельської селищної ради до Гостомеля завітала численна публіка – представники влади, спортивних організацій, зіркові гості і, звичайно, маленькі та великі мешканці містечка. А зібрав усіх святковий привід, який трапляється в селищі не щодня – 15 серпня на території школи №14 по вулиці Проскурівська, 15 відбувалося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

 

 

Зауважимо, що зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

«Спорудження міні-футбольного поля відбувалося згідно  рішення 47-ї сесії, що відбулася 15 листопада 2018 року, а саме  рішення участі селищної ради в співфінансуванні із залученням обласної субвенції (50% на 50%) проекту спорудження нового стадіону. У ході будівництва нової арени було виконанано ряд робіт з облаштування території, прокладено дренажну систему й центральну доріжку, облаштовано огорожу, - коментують будівництво в Гостомельській селищній раді.

 

 

В урочистостях з нагоди відкриття міні-футбольної арени брав участь прославлений футболіст легенди вітчизняного футболу «Динамо» (Київ) Владислав Ващук. І перший гол в ворота під час першого тренування юних футболістів забив маестро динамівської школи, склад котрої був у зеніті футбольної слави у 90-х роках.

 

 

 «Це лише частина нашого великого проекту розвитку Гостомеля,- прокоментував селищний голова Юрій Прилипко, - зважаючи на наші футбольні традиції, це  "перша ластівка"  перспективного розвитку спорту й залучення молоді до активного дозвілля. Наші футбольні клуби відомі не тільки в Приірпінні, а й за межами регіону, адже а дві з трьох відомих наших команд грають у Вищій лізі Києво-Святошинського району, третя — в Першій. Наш клуб ветеранів футболу виборює першості на республіканських кубках, гартується нова зміна в молодіжній команді. Є чим пишатися, а також закладати потужну основу для розвитку футболу в селищі. Тому ми запланували поруч міні-футбольного поля сучасний стадіон з трибунами. Тут дуже вигідне розташування для спортивного комплексу, поруч ЗОШ №14, та й бійці Національної гвардії зможуть тренуватися на цій базі… Сьогодні хочу подякувати за підтримку в спорудженні нової спортивної арени всім, хто мав причетність до цієї події…»

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. Майданчик в Гостомелі - це черговий об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч.

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

Фото Гостомельської селищної ради

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.08.2019

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути