Відкриття спортивного майданчика в Димері. Фото

«Будівництво футбольних полів в Україні»: зведено майданчик в Димері

Останньої п’ятниці травня у більшості навчальних закладах України пролунали останні дзвоники. Зокрема прощалися зі школою і на Вишгородщині - 262 випускників залишать стіни рідних шкіл.

 

 

Привітати учнів зі святом та відзначити тих, хто протягом року наполегливо працював і захищав честь школи на різного рівня конкурсах та олімпіадах вирушили керівники Вишгородської РДА.

Зокрема, голова адміністрації Вячеслав Савенок та начальник відділу освіти адміністрації Тетяна Фороща завітали на свято у Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - повідомляє відділ освіти Вишгородської РДА.

 

 

Справжнім подарунком для дітей в цей день стало відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям. Об'єкт, який побудували в смт Димер за кілька місяців, зведено в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

ВСЕ ПРО БУДІВНИЦТВО СПОРТОБ’ЄКТІВ НА КИЇВЩИНІ ТУТ

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. І це другий об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч. До речі, перша ластівка також з’явилася на Вишгородщині, в селі Синяк.

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

Фото Вишгородської РДА та 

Димерській ЗОШ №1

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.05.2019

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути