Будівництво спортивного майданчика у Пустоварівці. Фото

«Будівництво футбольних полів в Україні»: зведення майданчика у Пустоварівці

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав з інспекцією на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям цієї п'ятниці, 19 квітня до Василькова, Трушок Фурсівської ОТГ та Пустоварівки Сквирсього району. Майданчики, які зводяться в рамках державної та обласної програм, вже скоро відкриють свої ворота прихильникам спорту.

 

 

Про візит до Василькова та Фурсівської ОТГ ми вже повідомляли в попередніх новинах. А зараз піде мова про зведення нового спортивного майданчика в селі Пустоварівка на Сквирщині.

 

 

Разом з головою села Миколою Скочинським та місцевим меценатом, директором агрофірми "Колос" Леонідом Центилом Сергій Тимофєєв оглянув місце будівництва нового спортивного майданчика зі штучним покриттям в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

Відзначимо, що підготовчі роботи на місці, де буде зведено нове міні-футбольне поле розміром 42×22м, вже розпочалися.

 

 

Оглянули і новий повнорозмірний стадіон з натуральним покриттям, де вже йдуть завершальні стадії з підготовки самого покриття. Зведений спортоб'єкт коштом Пустоварівської сільської ради ради та директора агрофірми "Колос". Зауважимо, що пан Центило багато допомоги надає в розвитку села, та й сама агрофірма завдяки новітнім технологіям та високим врожаям вважається однією з найкращих не лише в області, а й у всій Україні.

 

 

Зведення нових футбольних стадіонів у Пустоварівці давно вже стало актуальним питанням, адже тут грають, люблять і розвивають найулюбленішу народну гру. Місцевий ФК «Колос» давно вже заграний у першій лізі Київської області, а минулого року клуб став срібним призером обласної першості.

 

 

Але не тільки футболом живуть у живописному селі. Ось і 31 травня-1 червня на День захисту дітей тут планують приймати близько п’яти тисяч гостей на патріотично-виховному заході - відкритому всеукраїнському фестивалі «Ми - діти твої, Україно». Тому й з будівництвом стадіону очільники села поспішатимуть, адже хочуть щоб спортивне свято відбувалося вже за нового  стадіону.

 

 

Інформаційна довідка

Зводитиметься спортивний об’єкт в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Виділено кошти на 20 міні-футбольних полів з держбюджету наприкінці 2018 року, а розпочалося будівництво майданчиків на Київщині цьогоріч.

ВСІ НОВИНИ ПРО НОВІ СТАДІОНИ КИЇВЩИНИ ТУТ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2019

Сквирська РДА
Читати далі
Згорнути