Встановлення майданчика у Василькові. Фото

«Будівництво футбольних полів в Україні»: встановлення майданчика у Василькові

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав з інспекцією на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям цієї п'ятниці, 19 квітня до Василькова, село Трушки Фурсівської ОТГ та Пустоварівки на Сквирщину. Ці три майданчики розміром 42×22м, які зводяться в рамках державної та обласної програм, вже скоро відкриють свої ворота прихильникам спорту.

 

 

Перший візит було здійснено до Василькова, де на території Васильківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4» йдуть завершальні стадії робіт по встановленню футбольного стадіону.  

 

 

В інспекції будівництва спортмайданчика Сергію Олександровичу допомагали перший заступник мера Василькова Володимир Гурєєв, заступник васильківського міського голови Леонід Перепелиця та представники навчальних закладів.

 

 

Спортивний майданчик у Василькові, як і об’єкт у Пустоварівці, про візит до якого піде мова у наступній новині, зводиться в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Виділено кошти на 20 міні-футбольних полів з держбюджету наприкінці 2018 року, а розпочалося будівництво майданчиків на Київщині цьогоріч.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2019

м.Васильків
Читати далі
Згорнути