Відкриття футбольного поля в Синяку. Фото

«Будівництво футбольних полів в Україні»: перша ластівка в Синяку

На Вишгородщині, в селі Синяк, діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров'я. Адже саме тут, на території Синяківської середньої школи зведено спортивний майданчик, побудований в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

 

 

На урочистості на честь відкриття міні-футбольного завітав до Синяка Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту: «Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусилля. В Україні з 2017 року діє програма будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. Частково цей майданчик профінансовано з державного бюджету, а частково - з місцевого. Дуже приємно відзначати, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудовувати  нашу спортивну інфраструктуру в Київській області. І велика дяка кожному, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати  рівень здоров’я та займатися фізичною культурою і спортом на Київщині та зокрема тут, в Синяку. Дякую вам! Слава Україні!»

 

 

ВІДЕОСЮЖЕТ

Пишності святу додавали його поважні гості. Адже на церемонію відкриття затівав народний депутат Ярослав Москаленко, голова Вишгородської РДА В’ячеслав Савенок, очільник Вишгородської райради Ростислав Кириченко, представники влади району, спортивних організацій та, звичайно, школярі та мешканці міста, для яких власне і відкрив свою браму новий стадіон.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Після вітальних слів та щедрих побажань настав час випробувати спортивний майданчик у дії. І право першого удару надали Сергію Тимофєєву та керівництву району. Сергій Олександрович згодом зробив влучний постріл кулею, але перед цим все ж таки делегував це право першого удару власникам смарагдового газону - юним футболістам, які були приємно вражені таким виявом поваги і яких довго вмовляти не довелося.

 

 

Вишуканими танцювальними номерами та піснею розважали гостей творчі колективи школи. Тому що в школі знають, що одним з напрямків, який впливає на стан здоров’я, є активно-спортивний спосіб життя. Тому тут і приділяється так багато уваги спортивному вихованню.

 

 

Завершив спортивне свято футбольний матч між місцевими командами «Фортуна» та «Торнадо». Хоч це буда й товариська зустріч, та не обійшлося у юних футболістів без сліз поразки та радості перемоги. Після такої емоційної гри як зі сторони майстрів шкіряної кулі, так і з боку фанатського сектору стало зрозуміло, що футбольне поле порожнім не стоятиме.

 

 

«Для того, щоб фізкультура і спорт стали частиною життя, необхідно створювати належні умови. Тому ми щиро дякуємо обласному та районному керівництву за такий подарунок і за створення умов для зміцнення здоров’я і фізичного розвитку підростаючого покоління», - прокоментували представники навчального закладу.

 

 

Кожна людина має право на життя і здоров’я. Але ми маємо обов’язок берегти і зміцнювати його. То ж бажаємо учням спортивних рекордів та незламної волі до перемоги!

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. І це перший об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч.

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

СТАДІОНИ КИЇВЩИНИ, ЩО БУДУТЬЮТЬСЯ В РАМКАХ ДЕРЖПРОГРАМИ. 2018-2019 РОКИ (Список постійно оновлюватиметься):

«Будівництво футбольних полів в Україні»: зведення майданчика у Пустоварівці

«Будівництво футбольних полів в Україні»: встановлення майданчика у Василькові

СТАДІОНИ КИЇВЩИНИ СЕЗОНУ 2017/2018

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.04.2019

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути