Відкриття футбольного поля в Лебедівці. Фото

«Будівництво футбольних полів в Україні»: нове футбольне поле в Лебедівці

В селі Лебедівка на Вишгородщині ранок понеділка розпочався зі спортивного свята. На території Лебедівської загальноосвітньої школи відбувалася урочиста церемонія відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

 

 

Участь в церемонії взяв Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. «Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади, місцевого самоврядування, ефективності використання коштів платників податків, тобто в першу чергу завдяки вам, шановні мешканці Лебедівки, і стає можливою реалізація таких проектів», - коментує розвиток спортивної інфраструктури Сергій Олександрович.

 

 

Не тільки з вітальним словом виступив Сергій Олександрович. День виявився доволі прохолодним і дітки з нетерпінням очікували на початок урочистостей. Тому начальник обласного управління спорту вирішив трішки розважити та зігріти малят, запропонувавши пробіжку стадіоном. Дітвора, кількість якої збільшувалася з кожним колом, з превеликим задоволенням заповзято почала ганяти стадіоном під проводом Тимофєєва. «45 років прожив, але такого ще не бачив! Щоб чиновник не гребував і так з дітьми бавився… Ні, в нас такого ніколи не було», - чулися здивовані розмови серед гостей.

 

 

Лебедівка – селище невеличке, але затишне, і проживає тут трохи більше тисячі людей. І чи не всі сьогодні завітали на новенький стадіон, щоб стати причетними до свята, або в якості просто гостей, або безпосередніх учасників свята – юних футболістів, колоритних ведучих та творчих колективів, які зробили відкриття стадіону дійсно спортивним святом.

 

 

Завітали на церемонію і керівники району. Традиційний коровай на честь свята прийняв голова районної державної адміністрації В’ячеслав Савенок. З вітальним слово до гостей звернулися Ростислав Кириченко, голова районної ради та Олександр Тишковець, голова Лебедівки. Взагалі, на заході були присутні багато високих гостей, що продемонструвало важливість такої події для села.

 

 

Після перерізання символічної стрічки відкриття стадіону, до якого Сергій Тимофєєв запросив дітей, пояснюючи це тим, що це свято їхнє і юні мешканці тут головні, Сергію Олександровичу було надане право першого удару по м’ячу. До слова, гол він реалізував, двічі вразивши ворота. А по завершенню урочистостей відбувся і перший матчі – на смарагдовому газоні зустріч команд «Стріла» та «Силачі» завершилася на користь стрільців.

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Виділено кошти на 13 майданчиків, і це черговий об’єкт, який почав функціонувати цього року на території Київщини в рамках держпрограми: футбольні поля збудовано в Згурівці, Білій Церкві, Василькові, Гребінках та Підгірцях. Координатором виконання Держпрограми на території Київської області виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

 

 

Нагадаємо, що виконання Держпрограми на Київщині відбувається за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації та в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

Державна програма підсилить ефективність реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" згідно Указу Президента України Петра Порошенка.

 

 

ВСІ НОВИНИ ПРО НОВІ СТАДІОНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.10.2018

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути