Відкриття спортивного майданчика в Росаві. Фото

«Будівництво футбольних полів»: в Росаві урочисто відкрили спортивний майданчик

Урочиста церемонія відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям відбулася сьогодні в Росаві на Миронівщині.

 

 

Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

ФОТОРЕПОРТАЖ – шукайте на фото себе

ВІДЕОСЮЖЕТ церемонії відкриття

 

 

Завітав на урочистості привітати місцевих мешканців зі святковою подією та оцінити плоди спільної діяльності обласної та місцевої влади Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури  і спорту, член Національного Олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту.

 

 

«Відкриття міні-футбольного поля - дуже знакова подія для всієї Київщини. Адже це означає, що спортивна інфраструктура розвивається. В рамках державної програми стала можливою поява спортивного об’єкту, а завдяки обласній владі, органам місцевого самоврядування та вам, платникам податків стадіон збудований, - звернувся з вітальним словои до громади Миронівського району Сергій Тимофєєв.

 

 

«За два з половиною роки профінансовано та закуплено 52 міні-футбольних поля розміром 42×22 м. Найближчим часом розподілятимуться кошти на дев’ять мультифункціональних спортивних майданчиків для занять не менш ніж чотирма видами спорту. Минулоріч коштом обласного бюджету закуплено, а цьогоріч за кошти місцевих бюджетів будуються повнорозмірні футбольні стадіони – три з них вже відкрито. Миронівський район на сьогодні досягає значних спортивних результатів на обласному та всеукраїнському рівні. Заслуга тут кожного з вас. Я впевнений, що в Росаві виростуть майстерні спортсмени та гарні люди, які служитимуть Україні та прославлятимуть нашу землю. Слава Україні!» - додав Сергій Олександрович.

 

 

Розташувався красень-стадіон на території Росавської школи. І біля святково прикрашеного спортмайданчика зібралися на урочистості керівники району,  почесні гості, учні, вчителі, жителі села – панувала справжня атмосфера радощів та веселощів, адже не щодня в цьому симпатичному селі виростають такі потрібні великим і малим росавцям спортивні об’єкти.

 

 

Урочисте відкриття співпало ще з одним святом - сьогодні відзначали обдарованих дітей – талановитих у навчанні, у мистецтві, у спорті. Також відзначали і дорослих – за внесок у розвиток села. А від імені НОКу Сергій Тимофєєв вручив голові Миронівської районної державної адміністрації Ігорю Черногоду Подяку «За внесок у розвиток олімпійського руху». А капітану місцевої футбольної команди В’ячеславу Шинкаренку Сергій Олександрович вручив комплекти футбольної форми для двох команд.

 

 

«Це п’ятий спортивний майданчик, який ми відкриваємо в Миронівському районі. І я дуже радий, що сьогодні ми відкриваємо спортмайданчик нарешті на території Росавської сільської ради. Зі словами великої вдячності звертаюся до Сергія Тимофєєва та до сільського голови Тетяни Бондар, тому що саме за їхньої ініціативи ми маємо футбольне поле. Зусиллями обласної та місцевої влади ми за короткий проміжок часу збудували цей спортоб’єкт для наших дітей, щоб вони мали можливість займатися улюбленим футболом. Дякую всі причетним за роботу і думаю, що на цьому ми зупинятися не будемо», - прокоментував Ігор Черногод.

 

 

Піснею, короваєм, перерізанням символічної стрічки і, звичайно ж, футбольним турніром була наповнена доволі насичена програма свята. Все в гостинних українських традиціях. А що ж до коровая, то пан Тимофєєв теж має давню традицію – не забирає він з гостинної землі дарунок, а прямо тут, на місці частує святковим українським хлібом гостей свята. Ось і сьогодні на свіжому росавському повітрі з апетитом і превеликим задоволенням переломили миронівського запашного коровая маленькі та великі учасники свята.

 

 

На короваї Сергій Тимофєєв не зупинився і на радість малечі запропонував нарешті спробувати й сам стадіон. «Як же давно вони саме цього чекали», - коментували вчителі радісні вигуки дітвори, яка веселою гурбою на чолі з начальником Управління мигцем заполонила смарагдовий газон.

«Ніщо так не тішить серце, як наші діти, особливо, коли вони здорові, щасливі,  веселі і дарують нам свою радість!», - прокоментував ведучий свята і мав рацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.10.2019

Миронівська РДА
Читати далі
Згорнути