Нове футбольне поле, Васильків. Фото

Будівництво футбольних полів в дії: Тимофєєв завітав до Василькова

Вчора, 24 липня відбувся робочий візит Васильківським районом Сергія Тимофєєва, начальника управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації з метою огляду спортивних майданчиків, побудованих за державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Отже, місто Васильків.

 

 

Про програму

Згідно Держпрограми, кошти виділено на 13 майданчиків. Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Втілення в життя такої програми дозволить поліпшити спортивну інфраструктур регіону.

 

 

Два з них, так би мовити, перші ластівки побудовані і вже ефективно функціонують у Васильківському районі – місті Василькові та селі Гребінки. Управління фізичної культури і спорту КОДА координувало реалізацію проекту будівництва.

 

 

Васильків

Як вже ми повідомляли вище, першу зупинку Сергій Тимофєєв разом з командою Управління зздійснив у Василькові, на новенькому майданчику зі штучним покриттям, який урочисто відкрили минулого четверга.

 

 

Допомагали в інспеції міні-поля заступник мера Леонід Перепелиця, начальником відділу молоді та спорту Васильківської міськради Евеліна Березанська та начальник відділу освіти Васильківської міської ради Лілія Козак.

 

 

Охайне поле, розташоване на території школи, користується великою популярністю серед дітлахів, адже воно таке єдине свого роду у місті. Майданчик постійно задіяний тренуваннями та матчевими зустрічами. На ньому юні мешканці Василькова грають в міні-футбол та інші ігрові види спорту. Але виключно діти. Для дорослих футболістів в місті функціонує інший, та вже платний стадіон.

 

 

В наступній новині читайте про міні-футбольне поле в селі Гребінки.

 

А зараз - ще трішки фото як ілюстрація його вдалого застосування.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.07.2018

м.Васильків
Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути