Новий спортмайданчик, Гребінки. Фото

Будівництво футбольних полів в дії: Тимофєєв завітав до Гребінок

Вчора, 24 липня відбувся робочий візит Васильківським районом Сергія Тимофєєва, начальника управління фізичної культури і спорту з метою огляду спортивних майданчиків, побудованих за державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». В попередній новині ми повідомляли про візит до Василькова, тепер до вашої уваги частина друга подорожі - село Гребінки.

 

 

Як вже йшлося в попередній новині, згідно Держпрограми кошти виділено на будівництво 13 спортивних майданчиків. Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Втілення в життя такої програми дозволить поліпшити спортивну інфраструктурі регіону.

 

 

Два з них, так би мовити, перші ластівки побудовані і ефективно функціонують у Васильківському районі – місті Василькові та селі Гребінки. Управління фізичної культури і спорту КОДА координувало реалізацію проекту будівництва.

 

 

Гребінки

Отже, після Василькова Сергій Тимофєєв завітав оглянути другий спортивний майданчик, побудований в селі Гребінки Васильківського району. Міні-футбольне поле урочисто відкрили ще на День молоді, а найближчим часом воно буде офіційно введено в експлуатацію.

 

 

Поле має якісне італійське штучне покриття, на якому любителям спорту приємно грати і відпочивати, чекаючи своєї черги так би мовити на «лаві запасних», вірніше, безпосередньо на траві. Та й розташований майданчик в тіні затишних крон дерев, що створює додатковий комфорт як гравцям, так і глядачам спортивних баталій.

 

 

В рамках візиту Сергій Олександрович завітав до сільради на зустріч з головою селища Наталією Збаращенко та заступником Василем Руденком.

 

 

Наталія Сергіївна, вельми небайдужа до свого села господиня, розповіла про види спорту, які розвиваються в місті, про турніри, які тут проводять, про спортсменів, які гідно представляють Гребінки на кубках та чемпіонатах району, області та України.

 

 

Також предметом обговорення став розвиток спортивної інфраструктури села та можливість будівництва нових майданчиків. Голова розповіла і про те, як вона та її команда щосили намагалися зробити міні-поле найкращим в районі і, схоже, їм це вдалося.

 

 

До речі, Василь Миколайович, великий знавець спортивної історії міста, допоміг в інспекції стадіону та похвалився здобутками своїх земляків на спортивній ниві. Наприклад, село успішно представляє у вищій лізі ФК «Гребінки», а тренує його екс-капітан полтавської «Ворскли», уродженець цього села Денис Стоян. На цьому футбольна слава села не закінчується. Адже місцеві футболісти свого часу обігравали навіть команду київського «Динамо» з самим Євгеном Рудаковим на воротах.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.07.2018

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути