Відкриття футбольного поля в Переяславі. Фото

«Будівництво футбольних полів»: урочисте відкриття стадіону в Переяславі

Урочистою церемонію відзначили в Переяславі появу нового спортивного об’єкта. А виріс на території середньої школи №4, що на Новокиївському шосе, 2 красень-стадіон для футболу з високоякісним штучним покриттям розміром 60х40 м.

 

 

Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

 

 

До міста-музею розділити з мешканцями радість від появи нового футбольного поля завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури  і спорту, член Національного Олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту. Завітав оцінити плоди спільної діяльності обласної та місцевої влади.

 

 

«Поява нового стадіону в Переяславі свідчить по те, що спортивна інфраструктура на Київщині розвивається, - звернувся до гостей свята Сергій Тимофєєв. - Футбольне поле має достатньо великий розмір 40 на 60 м, на ньому буде зручно і тренуватися, і проводити футбольні матчі. Відзначу, що зведений спортивний об’єкт спільними зусиллями органів державної влади, місцевого самоврядування та завдяки вашим коштам – коштам платників податків. Ефективне використання бюджету саме для розвитку спортивної інфраструктури створює додаткові можливості для зростання здорової молоді та міцного покоління. Всім, хто гратиме на новому полі, бажаю покращувати спортивну майстерність та вдосконалювати техніку. Спорт – це посол миру, спорт - це здоров’я, спорт об’єднує!».

 

 

Завершив свій виступ Сергій Олександрович врученням подарунків, а саме 20 комплектів футбольної форми, чим заслужив бурні овації серед юних футболістів 4-ї школи. Але й сам пан Тимофєєв не лишився без подарунку. Міський голова вручив сувенірну книгу з історією міста "Переяславський соціум на перехресті епох".

 

 

З вітальним словом виступив мер Переяслава Тарас Костін: «Сьогодні відкриваємо це поле для вас, шановні спортсмени Переяслава, щоб ви на ньому досягали спортивних висот. Я вдячний пану Тимофєєву, головному спортсмену Київської області за спільне фінансування з міського і державного бюджетів будівництва футбольного поля».

 

 

Також в урочистостях взяли участь спортсмени – учні 4-ї школи, вихованці Переяславської ДЮСШ, їхні тренери, а також звичайні мешканці мікрорайону.

 

 

На вітальних словах та подарунках свято не завершилося,  і спортсмени залюбки пристали на пропозицію Сергія Тимофєєва смарагдовим газоном  пробігти почесне коло зі знаменом Київської області на чолі.

 

 

А звершили свято спорту символічним пробиванням по воротах. Причому, Тарас Костін, Сергій Тимофєєв та керівник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Валерій Мільгевськи разом з юними майстрами шкіряної кулі по черзі виступали в амплуа голкіперів і форвардів. На цій символічній ноті футбольне поле Переяслава офіційно запрацювало.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м (майданчик у Переяславі єдиний, який має розмір 60х40 м) будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. Майданчик в Переяславському - це черговий об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч.

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2019

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути