Відкриття спортивного майданчика в Переяславському. Фото

«Будівництво футбольних полів»: новий спортивний майданчик виріс в Переяславському

На урочисту церемонію з нагоди відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям до затишного Переяславського на терени Студениківської об’єднаної територіальної громади завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури  і спорту, член Національного Олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту. Завітав на Переяславщину Сергій Олександрович з метою привітати місцевих мешканців зі святковою подією та оцінити плоди спільної діяльності обласної та місцевої влади.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

 

Марія Лях, Сергій Тимофєєв

Розташувалося міні-футбольне поле на території новозбудованої та відкритої лише минулого тижня Переяславської середньої школи, на балансі якої власне і перебуватиме стадіон. За словами представників сільської влади поки що майданчиком користуватимуться школярики, але згодом планується по можливості відкрити ворота і для дорослих мешканців села.

 

 

Святкувати, тішитися та відзначати зібралася на урочистості чи не вся Студениківська громада, яку очолює голова ОТГ та справжня господиня ввіреної їй громади Марія Лях. Разом з Сергієм Тимофєєвим та директором Переяславського НВО Романом Корнієнком вони звернулися до гостей свята з вітальним словом, побажаннями та подяками.

 

 

«Сьогодні справжнє спортивне свято не тільки в Студениківській ОТГ, а й у всієї Київщини. Ця державна програма діє по всій Україні. Студениківська громада отримала можливість збудувати за умовами співфінансування один з 20-ти аналогічних майданчиків Київської області, в селі Перяславське, - прокоментував Сергій Тимофєєв.

 

 

- За два роки Київська обласна держадміністрація разом з Київською облрадою виділила кошти з обласного бюджету порівну з місцевим на зведення стадіонів зі штучним покриттям розміром 42×22 цьогоріч. За держпрограмою – ще 32 майданчики будуються протягом попередніх двох років. Тобто загалом 52 об’єкти зводяться в області. Також минулого року нами закуплено ще сім великих футбольних полів, три з яких запрацювали цьогоріч. А все завдяки ефективному використанню наших з вами коштів - коштів платників податків.

 

 

- Тож бажаю юним спортсменами покращувати свою спортивну майстерність, вести здоровий спосіб життя, щоб молодь ставала справжніми чоловіками та жінками та могла боронити свою родину та рідну землю. Ще я переконаний, що саме в селах Київщини зростають майбутні олімпійські чемпіони», - завершив емоційну промову пан Тимофєєв та вручив капітанам команд м’ячі і комплекти футбольної форми, а всім юним учасникам свята – пам’ятні сувеніри.

 

 

«Ми щойно повернулися з громадських слухань з питань розвитку нашої громади. Всі одностайно підтримати, щоб такий майданчик з’явився в кожному селі нашої громади. І він обов’язок буде. Тому, шановні учні, і у вашому селі буде свято. І з нагоди такого торжества бажаю перемоги у футбольному турнірі найспортивнішій команді!» - привітала Марія Лях.

 

 

Звернувся до присутніх і Роман Корнієнко: «Хочу від імені учнів та вчителів Переяславської школи подякувати насамперед начальнику Управління фізичної культури і спорту Сергію Тимофєєву та голові Студениківської ОТГ Марії Лях та всім небайдужим, хто долучився до спільної справи. А вам, дітки, бажаю, щоб новозбудований стадіон приносив здоров’я і ви ставали міцнішими та змогли захищати нашу державу в майбутньому.

 

 

Багацько було цікавих атракцій, як то й притаманно урочистостям - виступи художніх та спортивних колективів, розваги для малечі да дорослих.

 

Традиційно свій спортивний перформанс у свято вніс Сергій Тимофєєв, сам в минулому професійний спортсмен, член юніорської збірної України з ковзанярського спорту. А як відомо, колишніх спортсменів не буває. Отже, спочатку всі долучилися до руханки, і так завзято школярики долучилися, що стрибали повище, рухалися якомога динамічніше та навіть почали віджиматися від газону, демонструючи свою фізичну підготовку та міць.

 

 

А потім з превеликим задоволенням навіть заручники смартфонів старшокласники пристали до такого собі міні-марафону по периметру новенького стадіону на чолі з начальником обласного управління спорту. І цього туманного прохолодного ранку всім стало тепло, затишно й безтурботно.

 

 

І нарешті головна подія цього свята, для якої власне і збудований стадіон. В рамках урочистого відкриття відбувся футбольний турнір між клубами Студениківської ОТГ. На смарагдовому газоні у безкомпромісних двобоях зійшлися команди в семи матчах: Студеники VS Соснова (1-4 класи), Студеники VS Соснова (5-9 класи), Переяславське VS Соснова (1-4 класи), Переяславське VS Соснова (5-9 класи), Переяславське VS Студеники (1-4 класи), Переяславське VS Студеники (5-9 класи) і насамкінець найстарша вікова група - Соснова VS Студеники (10-11класи). Загалом, численній публіці на імпровізованих трибунах було за кого вболівати та насолоджуватися футбольними фінтами у виконанні юних майстрів шкіряної кулі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

 

 

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. Майданчик в Переяславському - це черговий об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч.

 

 

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.10.2019

Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути