Відкриття футбольного поля у Фастові. Фото

«Будівництво футбольних полів»: новий майданчик відкрито у Фастові

Черговий новий майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям розміром 42х22 відчинив свої ворота для прихильників народної гри та здорового способу життя. Цього разу у Фастові. А на День незалежності України відбулося урочисте відкриття новозбудованого футбольного поля, що розташувалося на території школи №1 по вулиці Льва Толстого.

 

 

Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

В урочистостях взяли участь секретар міської ради Сергій Ясінський, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Андрій Скиданенко та головний спеціаліст відділу Вадим Сіляк, директор ЗОШ №1 В’ячеслав  Давиденко, відповідальний за фізичне виховання управління освіти Микола Дятел та голова федерації футболу Фастова Юрій Гутевич.

Саме панові Гутевичу було надано право виконання першого удару по м’ячу.

 

 

В рамках урочистостей на новому смарагдовому газоні відбувся Кубок міста Фастова з футболу, присвячений Дню Незалежності серед дітей 2010 року народження.

У змаганнях взяли участь чотири команди: вихованці тренера-викладача Віталія Осколка з Фастова, а також команди з Кагарлика та Білої Церкви. В результаті володарем Кубку стали господарі турніру - команда міста Фастів, друге й третє міста посіли Кагарлик та ще одна фастівська команда, на четвертому місці опинилася, відповідно, Біла Церква.

 

 

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Перша черга майданчиків у кількості 13 штук була профінансована 2017 року, а збудована протягом 2018-го.

Наприкінці 2018 року виділено кошти з державного бюджету на 20 нових майданчиків. Майданчик у Фастові - це черговий об’єкт, який збудований та почав функціонувати на території Київщини цьогоріч.

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.09.2019

Фастівська РДА
Читати далі
Згорнути