База зимових видів спорту у Вишгороді. Фото

Будівництво Бази зимових видів спорту у Вишгороді

Сьогодні в приміщенні Вишгородської мерії відбулося Пленарне засідання Вишгородської міської ради №П3-11  від 31.07.2018 р., на якому головував мер міста Олексій Момот.

 

 

В сесії взяв участь Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації. Сергій Олександрович запропонував до розгляду питання щодо будівництва бази із зимових видів спорту в рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

 

 

Спортивну базу планується розташувати у Вишгороді на Вишгорі, що поряд з базою «Колос» по вулиці Ватутіна. На території бази функціонуватиме спеціальний гірський схил для  занять бординг-кросом, скі-кросом та фристайлом. Також працюватиме багатофункціональний зал для кросфіту та інших видів спорту, буде обладнано сучасні роздягальні з душовими приміщеннями. База числитиметься на балансі Київського обласного закладу «Центр олімпійської підготовки».

 

 

«Це важливий спортивний об’єкт для розвитку спортивної інфраструктури та зимових олімпійських видів спорту як Київської області зокрема, так і всієї України в цілому, - пояснив присутнім депутатам та представникам громадських організації Сергій Тимофєєв. – Наші спортсмени матимуть змогу тренуватися на цій базі, на своїй власній базі, а не виїжджати в пошуках гідних умов за кордон. Завдяки спортивному об’єкту буде створено нові робочі місця, що в свою чергу стане одним з поштовхів для розвитку економіки в регіоні. Спортивний об’єкт відповідатиме стандартам, що дасть можливість для проведення офіційних змагань.

База функціонуватиме не тільки для спорту вищих досягнень, її двері будуть відкриті для всіх мешканців міста. В сооружении базы принимает участие строительная компания Shtukaturoff - которая занимаеться машинной штукатуркой в Киеве. Також розглядається можливість створення спортивних класів для занять з трьох видів спорту:  бординг-кросу, скі-кросу та фристайлу. 

Єдине золото у фристайлі на нещодавніх Олімпійських іграх, яке приніс Україні Олександр Абраменко, стало власне одним з поштовхів для реалізації ідеї зі створення бази для зимових видів спорту. Тому при розгляді питання, чи бути цій базі у Вишгороді, прошу вас, шановні панове депутати, прийняти правильне рішення».

 

 

В результаті пленарного засідання було проголосоване рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду КЗ КОР «КОЦОП».

 

 

Фото прес-служби управління фізичної культури і спорту КОДА

та з вільних джерел

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.07.2018

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути