Буча провела дитячий турнір з баскетболу «Герої не вмирають» пам’яті Іллі Грабара

На честь загиблого Героя Іллі Грабара в Академії спорту Бучі вже вдруге відбувся дитячий турнір з баскетболу «Герої не вмирають».

33-річний бучанець віддав своє життя, виконуючи бойове завдання на Донеччині у грудні 2022 року, боронячи нашу країну від російських окупантів.

 

 

Долучився до цього заходу з вшанування пам’яті воїна в числі почесних гостей Володимир Стеценко, керівник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

 

 

«Цей біль не вщухне ніколи. Майбутні покоління мають памʼятати ціну нашої свободи. Бо вона надвисока. Допоки ми живемо – маємо пам’ятати! Зобов’язані! Слава Героям України!», – відзначив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

 

 

Так, за першість змагались чотири баскетбольні команди Київської області. В результаті перемогу святкували підопічні Віталія Лебединцева - «Академія спорту» з Бучі.

 

 

В меморіалі взяли участь рідні загиблого Героя - мама Людмила та брат Назар.  «Дякуємо всім спортсменам за видовищну гру. Цей турнір для нас - це можливість зробити свій вклад у розвиток спорту, який Ілля дуже любив. А також ще раз нагадати, якою ціною нам дається наша свобода», - прокоментували в Благодійному фонді імені Іллі Грабара.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.05.2024

м.Буча
Читати далі
Згорнути