«Brovariуa cup» - справжнє свято дитячого футболу

11–12 листопада в сучасному спортивному комплексі «VIHOLA», розташованому в Княжичах Броварської громади, відбувся дитячий футбольний турнір «Brovariуa cup» серед команд 2016/17 років народження, організований броварським ФК «Броварія» та братами Максимом, Дмитром та Андрієм Кутаковими.

 

 

За перемогу на змаганнях, які було вирішено проводити без підсумкової турнірної таблиці, боролися 16 дитячих футбольних команд, які були попередньо розділені на чотири групи по чотири команди-учасниці в кожній.

Група А:

ФК «Броварія»-2 (Бровари)

ФК «Чернігів»-1

КДЮСШ «Чемпіон»-1 (Київ)

ДЮСШ-2 (Конотоп)

Група В

ФК «Броварія»-1 (Бровари)

ФК «Чернігів»-2

ДЮСШ-1 (Конотоп)

КДЮСШ «Чемпіон»-2 (Київ)

Група С

МФК «Бровари» (Бровари)

ФК «Атлет»-1 (Київ)

СК «Данапріс» (Гнідин, Бориспільський район)

ФК «Північ» (Чернгів)

Група D

ФК «Бульвар» (Житомир)

ФК «Атлет»-2 (Київ)

КДЮСШ «Козак» (Київ)

«ABC activity» (Київ)

 

 

Кожен матч тривав по 25 хвилин ігрового часу. По дві кращі команди виходили з кожної групи. На футбольному газоні стандартного футзального розміру, 20х40 м точилася гостра і безкомпромісна боротьба. Зрозуміло, що юні футболісти 6-7-річного віку ще роблять перші кроки в ознайомленні з азами футболу, вони ще небагато вміють, але нестачу майстерності з надлишком компенсують великим бажанням добути перемогу за будь-яку ціну, не зважаючи на напівтовариський статус цього турніру.

 

 

Були тут в повній мірі й радість від перемог, і сльози печалі від поразок. ЮБні футболісти ще мало розуміють, що й того, й іншого в них ще буде багато у їхньому футбольному житті. Часом, щоб вгамувати пристрасті, в дію вступали рефері матчів – судді національної категорії, брати Кутакові.

 

 

Деякі гравці демонстрували не по рокам зрілий футбол, чудово розуміючи малюнок гри і поводячись як справжні майстри шкіряної кулі. Але є ще чому вчитися, є до чого прагнути.

Швидко плинув відведений час – добіг свого логічного завершення і турнір. Всі учасники отримали нагороди і повернулися до власних домівок. А через тиждень на прихильників найпопулярнішої гри чекає наступний турнір, вже серед гравців старшого віку. Головне, щоб над Україною панували мирне небо.

 

Джерело: Портал "Броварський спорт"

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.11.2023

Читати далі
Згорнути