Бронза Республіканського турніру з важкої атлетики їде до Славутича

З 29 січня по 1 лютого у Гомелі (Білорусь) відбувався відкритий республіканський турнір з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодше, присвячений пам’яті відомого білоруського тренера Едуарда Гуриновича.

Учасниками турніру стали 200 спортсменів з Річиці (Гомельська обл.), Мозиру (Гомельська обл.), Калинковичів (Гомельська обл.), Могильова, Рогачова (Гомельська обл.), Буда-Кошельово (Гомельська обл.), Лельчиці (Гомельська обл.), Хойників (Гомельська обл.) та Гомеля. Єдиними представниками з України стали важкоатлети Славутича Київської області.

Наше місто представляла команда вихованців відділення важкої атлетики КДЮСШ у складі восьми спортсменів, з них 1 дівчина. Майже всі спортсмени покращили свої особисті показники.

Єдину медаль вдалося здобути Кирилу Поплигіну - він виборов бронзу у ваговій категорії до 45 кг.

«Вітаємо спортсменів та тренерів (Юрий Каленский та Зубець Г.С.) з черговими спортивними досягненнями, бажаємо наступних звершень, успішного старту та легких кілограмів!», - поздоровляє спортсменів відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.02.2019

м.Славутич
Читати далі
Згорнути