Боєць СК «Тайфун» та ЗСУ: «Дякую, що під час війни ми, військові, живемо звичайним спортивним життям»

В Умані 12-13 листопада за Кубок України з Таеквон-До ІТФ серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів боролися 500 учасників з 14 регіонів України - Київської області, Полтави, Кременчука, Києва, Черкас, Дніпра, Волині, Львова.

 

 

Це був відбір на чемпіонат Європи - переможці увійдуть до складу національної збірної та візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який має відбутися в квітні, в Італії.

Медалі спортсмени виборювали у таких дисциплінах як спаринг, формальні вправи «Туль», самозахист «Хо сін суль», спеціальна техніка «Тук гі», та силове розбивання «Ві рьог».

 

 

Наразі стали відомі результати СК "Тайфун" (Переяслав): у двох програмах Микола Швиденко виборов два срібла у розділах Туль та спаринг серед чоловіків 40+.

«Дякую, що під час війни ми, військові, живемо звичайним спортивним життям. Дякую добрим людям в дорозі, дякую моїм друзям - колегам по спорту, дякую вихованцям та батькам переяславського спортивного клубу "Тайфун" за підтримку та віру в свого тренера, дякую Національній Федерації Таеквон-до ІТФ, дякую моїм товаришам по службі за можливість виступити на одному із найкрутіших змаганнях - Кубку України, - коментує Микола Швиденко. - Результат не найкращий, але є до чого йти далі. В цьому а ні вік,  а ні війна не завада. Головне, що я побував в місті, в якому народився. Слава Україні і Слава ЗСУ!»

Всі результати збірної Київської області вже згодом на нашому сайті.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.11.2022

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути