Бориспіль. Сергій Тимофєєв відзначив волонтерський рух спортовців та розвиток дитячого футболу ФК «Атлант»

В рамках робочого візиту громадами Київської області з метою реалізації фізичної культури та спорту в регіоні, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання в умовах воєнного стану начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Борисполя.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Пан Тимофєєв завітав до спортивних та освітніх закладів міста, а нині - волонтерських штабів та пунктів незламності. Тут волонтери й активісти, спортсмени й тренери та просто небайдужі громадяни роблять все можливе для наближення перемоги над ордою – плетуть сітки й кікімори, відшивають «броніки», фасують гуманітарну допомогу, облаштовують пункти зв’язку й обігріву, готуються до можливого блекаут, "чистять зброю та зберігають спокій".

 

 

Бориспільці стали командою. Командну силу творять люди, пов’язані між собою справжніми товариськими стосунками і спільною ідеєю, ідеєю перемоги. А об’єднана такою ідею команда розжене і темряву блекауту, і московську орду.

 

Візитація Сергія Тимофєєва відзначилася урочистими моментами – нагородженням найактивніших членів такої бориспільської команди, причетних до розвитку Київщини на спортивному та волонтерському фронтах.

 

 

Так, відзнаками від імені Управління молоді та спорту нагородив Сергій Тимофєєв працівників Управління молоді та спорту Бориспільської міської ради, Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, ДЮСШ тощо. «За популяризацію фізичної культури та спорту в Київській області, активну діяльність у гуманітарному напрямку, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в умовах воєнного стану, відданість справі, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера», - йшлося у Подяці.

 

 

 

За розвиток спорту, зокрема юнацького футболу разом з бориспільською міською владою та «Київським об’єднанням асоціацій футболу» керівник обласного Управління молоді та спорту відзначив популярний в місті та відомий в області і країні (а вже подекуди й за її межами) футбольний клуб «Атлант-2018» (Бориспіль), 150 вихованців якого (з 2010 по 2017 р.н.) мають у своєму доробку трофеї різноманітного ґатунку.

 

 

Найбільшою гордістю клубу вважаються вихованці 2014 р.н., які  показали протягом 2022 року значні здобутки, стали переможцями та призерами багатьох чемпіонатів. На міжнародній арені серед цьогорічних здобутків - четверте місце у престижному європейському молодіжному турнірі Ateitis CUP (Вільнюс, Литва). На всеукраїнському рівні - переможці  "Відкритого чемпіонату Лівобережжя з футболу», бронзові призери чемпіонату України Utmost Cup (Вінниця), четверте місце у турнірі Obolon cup 2022, переможці LEO CUP-2022 (Львівська область), у грудні розпочали грати у турнірі Dynamo championship 2022-2023.

 

 

Так, головного тренера команди Ігоря Герасименка та основний склад футболістів «Атланту», вихованців Бориспільської ДЮСШ нагороджено Подяками Управління молоді та спорту КОДА «За активну участь у популяризації юнацького футболу на обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях та особистий вагомий внесок у розвиток футболу в Київській області, високу майстерність, відданість справі, активну життєву позицію». А для підвищення фізичної активності та розвитку спортивної майстерності своїх вихованців клубу було передано в якості подарунку комплекти спортивного інвентарю.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту КОВА

Дякуємо нашим Захсникам - Збройним силам України, що тримають небо над нами!

Віримо в Перемогу над ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.12.2022

Читати далі
Згорнути