Будівництов спортивного майданчика в Борисполі. Фото

Бориспіль облаштовує мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту

Начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв продовжує робочу поїздку Київщиною, де цього непростого 2020 року, незважаючи на карантинні обмеження, продовжується розбудова спортивної інфраструктури. Адже поява в області нових спортивних об’єктів є запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Так, останнім під кінець робочого дня 13 травня став візит пана Тимофєєва до Борисполя.
Разом з керівництвом міста було переглянуто проектно-кошторисну документацію з будівництва спортивного майданчика та проінспектовано місце розташування об’єкта.
Мультифункціональний майданчик з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту розміром 42х22 м буде облаштовано по вулиці Головатого 32-а.

 

 

"Керівництво міста ознайомило Тимофєєва з проєктом реконструкції баскетбольно-волейбольного майданчика у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, який планується реалізувати на умовах співфінансування в рамках обласної програми "Київщина спортивна" (це буде четвертий спільний проєкт). Прийнято рішення збудувати цей спортивний об'єкт на території Бориспільського НВК ''Ліцей ''Дизайн-освіта'' ім. Павла Чубинського". Також у наших планах збудувати футбольне поле зі штучним покриттям за кошти міського бюджету. Проєкти всі виготовлено, експертні висновки отримано. На черзі - виділення коштів, проведення тендерних процедур, вибір виконавців робіт. Працюємо заради здоров'я наших дітей!", - коментує Людмила Пасенко, заступпниця міського голови.

 

Місце розташування мультифункціонального майданчика

ДОВІДКОВО
Будуються спортивні об’єкти на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання та комплектуючих для будівництва майданчиків коштом обласного бюджету, а облаштовуються спортоб’єкти за рахунок місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту, 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!

 

 

ВСІ СПОРТОБ'ЄКТИ КИЇВЩИНИ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Інфраструктура Київщини: три стадіони і 29 футбольних полів збудовано у 2019 році

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2020

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути