Борута та Маланчук - бронзові призери міжнародних турнірів з вільної боротьби у братній Польщі

 

У Варшаві відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби Open Poland, участь у якому взяла українська збірна, до лав якої увійшли борчині Київщини.

 

 

 

Жіноча команда здобула дві нагороди та посіла друге місце в командному заліку . Володаркою однієї з них стала спортсменка Київської обласної ШВСМ - Лілія Маланчук.

 

У вихованки Олександра Мазуркевича «бронза» у ваговій категорії 53 кг, золота та срібна нагороди дісталися представницям Китаю.

 

А на турнірі-меморіалі Вацлава Зіолковського 10 нагород та перше місце у командному заліку здобула українська чоловіча збірна, яка була представлена на змаганнях 18 спортсменами, по декілька у кожній ваговій категорії.
 

“Горді, що вагомий внесок у результати збірної зробив, підопічний Анатолія Гуральського. Олексій Борута у ваговій категорії 70 кг виборов бронзу", - коментують виступ свого вихованця в Київській обласній ШВСМ.

 

 

Дякуємо ЗСУ, які захищають нашу землю, завдяки чому спортсмени мають можливість тренуватися та відстоювати честь країни на міжнародній арені.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.07.2022

Читати далі
Згорнути