Чемпіонат України з баскетболу, Бородянка. Фото

"Borodyanka Cup"

28 липня в Бородянці відбувся відбірковий етап літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Borodyanka Cup».

Змагання відвідав начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Привітавши учасників турніру, Сергій Олександрович мав честь відзначити подяками управління фізичної культури і спорту представників спортивної галузі Бородянщини.

«Бородянку вже не перший рік обирають для проведення відбіркового чемпіонату України з баскетболу 3х3, так як вона знаходиться поблизу з великими містами і районними центрами Києва та Київської області, де досить багато команд, яким зручно добиратися на чемпіонат», – розповідає організатор з відбіркового етапу у Бородянці Ігор Астахов. – Крім того Бородянка ще два року тому зарекомендувала себе як надійний партнер, який спроможний на професійному рівні організовувати дані масштабні турніри».

В цьому році на відбірковий етап до Бородянки приїхали 29 команд.

Змагання відбувалися в категоріях чоловіки, жінки та юнаки U-18. Також на святі стрітболу були проведені конкурси штрафних кидків, триочкових та данків.

Капітан Клавдіївської баскетбольної команди дівчат Анна Курилова отримала від представників федерації баскетболу України кубок «кращого снайпера» серед жінок у відбірковому етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3. Команда юної клавдіївчанки посіла друге місце на чемпіонаті, поступившись лише київській команді «Тигрис», - повідомляє інформаційна агенція «Погляд».

За результатами завзятої боротьби, серед чоловічих команд перше місце здобула команда «Проти Всіх» (Дніпро). Друг місце посіла команда з «UKRDIALING» (Київ), третє – команда «Діти» (Полтава).

Серед жінок призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – команда «Тигриці», м. Київ,
2 місце – команда «Клавдієвські дівчата», смт Клавдієво,
3 місце – команда «Бульдоги U-15», м. Київ.

Серед команд юнаків переш місце виборола команда «Left Coast» (Київ), друге – команда  «Бульдоги U-18» (Київ), а третє – команда «Радомишль» (Радомишль).

Фінал чемпіонату України по баскетболу 3х3 пройде 5 серпня у Києві.

Загалом протягом липня відбіркові етапи відбулися у 17 містах України. Фінал сезону заплановано провести 4 серпня у Києві, в якому боротимуться за звання чемпіона переможці звичайних етапів та призери етапів категорії Elite.