Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих Івана Піддубного. Фото

Борців Київщини греко-римського стилю визнано найсильнішими в Україні

В Черкасах з 9 по 10 лютого відбувався Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного. Крім успіхів наших хлопців у особистому заліку, Київщина має і загальнокомандну перемогу.

Так, у командному заліку серед 17 команд з усієї України перемогу і визнання найсильнішої здобуває Київська область. На другому місці з невеликим відривом - Харківська область, замикає трійку лідерів команда Дніпропетровщини.

Двоє вихованців Київської обласної ШВСМ, Віктор Петрик (60кг) та Олександр Грушин (63кг) своїми перемогами на Кубку  вибороли право на участь у складі національної збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбуватиметься у квітні в Польщі.

Перемогу у ваговій категорії 55кг повинен був святкувати і Тарас Крупський. Але, припустившись помилок у фінальній сутичці, спортсмен став другим.
Також срібну нагороду виборов Гліб Скорофатов у вазі 82 кг, а Віталій Фуглаєв (67 кг) піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани.
Підготували спортсменів до змагань наставники Максим Чепупрко, Андрій Калашніков, Віктор Лозовий, Григорій Житовоз та Степан Шелемех.