Чемпіонат Європи з трьох стилів боротьби, Варшава. фото

Борчиня Ірина Коляденко принесла Україні європейське золото, Аліна Грушина-Акобія - бронзу! (ФОТО)

На честь України у Варшаві замайоріло синьо-жовте знамено!
Золото чемпіонату Європи з жіночої боротьби виборює Ірина Коляденко, виступаючи у ваговій категорії 62 кг.
Другу медаль, бронзову здобуває Аліна Грушина-Акобія у вазі 57 кг - за дві хвилини борчиня змогла покласти на туше свою суперницю в малому фіналі.

Зауважимо, що Коляденко та Акобія нещодавно на ліцензійному турнірі з трьох стилів боротьби в Будапешті здобули дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Токіо. Тому в Польщі метою були тільки медалі.

В результаті жіноча збірна України стала другою в командному заліку континентальної першості. Українські дівчата здобули шість медалей, дві з яких - в доробку представниць Київщини.

Нагадаємо, що з 19 по 25 квітня в столиці Польщі тривав чемпіонат Європи з трьох стилів боротьби.

Загалом Київську область представляли п'ятеро спортсменів. Окрім вихованок Володимира Яременка і Олександра Кутакова, які повертаються додому з медалями, у вільній боротьтбі змагалися Валентин Бабій (79 кг), в греко-римській - Віктор Петрик (60 кг) та Олександр Грушин (63 кг).

Ексклюзивний коментар з Варшави відразу після переможної сутички Ірини Коляденко дав прес-службі Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації особистий тренер спортсменки Володимир Яременко:

"Дякуємо за підтримку та привітання!!! Загалом, після перемоги на Європейському ліцензійному турнірі на чемпіонат Європи Ірина їхала за нагородою. І тренерський штаб збірної команди України розраховував на медаль найвищої проби. Іра не підвела. Впевнено провела  сутички  з молдаванкою Маріаною Чердіварою та білорускою Веронікою Івановою, перемігши їх з однаковим рахунком 12:1. Півфінал із росіянкою Валерією Кобловою, срібною призеркою Олімпійських ігор в Ріо, вийшов напруженим. Ірина перемогла 5-2 і вийшла до фіналу. У фіналі з рахунком 4-1 здолала потужну угорку, чемпіонку світу та Європейських ігор Маріану Састін".

Команда Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації вітає своїх талановитих борчинь та тренерський штаб - Володимира Яременка і Олександра Кутакова з переможним виступом на Євро-2021!