Чемпіонат України, Одеса. Фото

Боксери Київщини демонстрували характер на чемпіонаті України в Одесі

В Одесі з 7 по 13 жовтня відбувався перехідний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження. У змаганнях взяло участь 334 спортсмени з 24 областей України та Києва.

Кожен з представників Київської області демонстрував видовищний бокс, характер, силу та волю до перемоги, - повідомляє Київська обласна федерація боксу.

Надзвичайно приємно відзначити, що команда Київщини увійшла у п'ятірку кращих команд Чемпіонату. В результаті наші боксери вибороли чотири медалі: одну золоту, дві срібні та бронзову нагороди.

Чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став Дмитро Смаголь з Ірпеня. Срібло вибороли у 57 кг Андрій Костенко та у вазі 75 кг Микола Сєров. Готували ірпінців до змагань тренери О. Кудінов та О. Джунківський.

Бронзовим призером у вазі 63 кг став представник Броварів Дмитро Мага, підопічний Д. Медведенка та В. Іваницького.