Дев'ятий тур першості Київщини з футболу. Фото

Богуславські «Гончарі» виграли перше коло першості Київської області з футболу

Завершився дев'ятий тур першості Київської області в групі «А».

Напружений матч, в якому богуславські «Гончарі» приймали «Колос» з Пустоварівки, закінчився перемогою господарів газону з рахунком 2:0, завдячуючи влучним ударам Лисака та Красовського. Цією перемогою «Гончарі» збільшили свою перевагу над конкурентами до п'яти очок та впевнено виграли перше коло, як повідомляє Богуславська районна федерація футболу.

Першу перемогу в цьогорічних перегонах здобуло «Динамо», як повідомляє Київська обласна федерація футболу. Переломний м’яч забив легендарний фастівський бомбардир Бордіженко. «Здвиж» зачинив опонента на його половині вже наприкінці зустрічі, мав слушні нагоди, але не знайшов у наступі футбольного щастя.

Бойову нічию розіграли в Обухові місцеві та боярські футболісти. Гості вели з перевагою в два м’ячі, господарі відігралися ще до перерви, але, володіючи чисельною перевагою впродовж усього другого тайму, на більше не спромоглася.

А матч у Макарові, безкомпромісний, надмірно нервовий та результативний, став рекордним для цьогорічної першості Київщини за кількістю жовтих карток. Арбітр Устименко з Германівки застосував їх аж одинадцять разів!

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «А». ДЕВ’ЯТИЙ ТУР. 17 червня, неділя

СК ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — СТАРА БОЯРКА (Боярка) — 2:2 (Сніховський, 25, Калайда, 35 — Єфіменко, 12, пн, Заєц, 23). Вилучення: Хижняк (Стара Боярка, 45).

ЗДВИЖ (Маковище) — ДИНАМО (Фастів) — 1:3 (Іванюта, 34 — Ходирєв, 7, 66, пн, Бордіженко, 25).

ГОНЧАРІ (Богуслав) — КОЛОС (Пустоварівка) — 2:0 (Лисак, 44, Красовський, 54).

СК ЮНІОР (Макарів) — ВК СИСТЕМА (Васильків) — 3:3 (Малиновський, 6, О.Богдюк, 16, Підорін, 86 — Глитень, 20, Півень, 31, Кущов, 49).