Ярослав Гавяда. Фото

Богуславець Ярослав Гавяда: жодного чемпіонату без медалі (ВІДЕО)

В цій новині мова піде не стільки про всеукраїнські першості з пауерліфтингу, скільки про дійсно талановитого та перспективного представника Київщини, богуславця Ярослава Гав'яду. Студент 1-го курсу Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького у свої 16 років вже має безліч нагород різного ґатунку, здобутих на обласних, всеукраїнських та міжнародних аренах.

Своєму успіху завдячує як своїй продуктивній праці на тренуваннях, в міжсезонні та, звісно, на змаганнях, так і підтримці своїх батьків – Сергія та Світлани Гав'яд. До речі, тато чемпіона - великий прихильник пауерліфтингу, який і сам виступав на змаганнях, зокрема серед ветеранів.

«Зимою відпочивали, а зараз вже був Луцьк, Ладижин. В планах 17 травня знову поборотися в Луцьку на чемпіонаті світу. А 19 вересня в нас Миронівка, де відбудеться турнір на Кубок Мирона. Ось такі плани», - коментує Сергій Гав'яда.

Світлана Гав’яда: «Хочеться додати, від себе, як мами, що велику роль в усіх досягненнях та любові до спорту ми з сином завдячуємо тренеру та наставнику Юрію Старкову! Юрій Олександрович теж спортсмен, має безліч нагород та в свої 70+ виступають на чемпіонатах разом з сином, здобувають нові перемоги та встановлюють нові рекорди!»

Отже, на чемпіонаті України з пауерліфтингу, який нещодавно приймав Луцьк, Ярослав відзначився чотири рази, здобувши чотири чемпіонські титули.

Першим наш спортсмен став у вправі жим лежачи - 120кг, присіданні – 220 кг, становій тязі – 250 кг, пауерліфтингу (триборство) - сума 590 кг та у ваговій категорія до 100 кг серед тінейджерів 16-17 років.

За результатами змагань новоспечений чемпіон виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

А далі був Ладижин.

Українська бездопінгова федерація пауерліфтингу (УБФП) в Ладижині 13-14 квітня провела ХІ чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтінгу.

ВІДЕОСЮЖЕТ. Ярослав Гав'яда, 260 кг

Ярослав Гав'яда покращив свої попередні результати та виборов золоті нагороди.

Так, перше місце юний спортсмен посів в жимі лежачи - 120 кг. Золоту медаль здобував в присіданні – 225 кг та два кубка за абсолютну першість як серед юнаків так і серед дорослих. Першим став у становій тязі – 260 кг та отримав кубок за абсолютну першість серед юнаків, а серед дорослих взяв срібло.