Чемпіонат світу з боротьби самбо, Ташкент. Фото

Богдан Пушенко: «Хотілося, звісно, золота, але не допрацював»

У столиці Узбекистану Ташкенті розіграли нагороди чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорів та юнаків (до 18 і до 20 років).

Чотири сотні спортсменів із 28-ми держав з 11 по 13 жовтня виборювали нагороди молодіжної світової першості, а підкорили п'єдестал представники 20-ти країн.

Богдан Пушенко, В'ячеслав Гостар

Традиційно українці фінішували серед лідерів медального рейтингу планетарного форуму - 17 призових місць, із них золотих - 3, срібних - 4, бронзових - 10.

Богдан Пушенко

Допоміг національній збірній поповнити медальну скарбничку нашої країни представник Київської області - в останній змагальний день вишнівчанин Богдан Пушенко здобуває бронзову нагороду:

87 кг

1. RAJABOV Sukhrob (UZB)

2. KANATCHIKOV Aleksandr (RUS)

3. ODINAEV Muhammadjon (TJK)

3. PUSHENKO Bohdan (UKR)

Богдан Пушенко, Вадим Скрипаль

Прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося отримати ексклюзивний коментар Пушенка по завершенню Чемпіонату:

«Боровся у ваговій категорії до 87 кг. Це не моя вагова, на категорію вище, бо в моїй вазі 81 кг взяли іншого хлопця.

Першу зустріч виграв у казаха 1-0, і то була важка сутичка. У другій сутичці з киргизом вже трішки розборовся, тому далося легше далося – виграв з разунком 11-0. Третю зустріч провів з росіянином і був налаштований у нього вигравати. Дивився, як він боровся попередні сутички і розумів, що потрібно робити, щоб виграти. Але поступився йому больовим, дається взнаки те що я в крові дзюдоїст.

Четверту сутичку за бронзу виграв у білоруса, відзначу, що важко було з ним але виграв 7-3. До речі, білорус був чемпіоном Європи в цьому році і в цій вазі. Хотілося, звісно, золота, але не допрацював, тому будемо трудитися далі».

«Вишнівчанин Богдан Пушенко- бронзовий призер чемпіонату світу з самбо! Щирі вітання! Молодець! Дякую всім, хто вболівав! Вдячний та підтримку друзів, як моральну так і фінансову. Окремі вітання першому тренеру Іллі Ігнатьєву», - коментує особистий тренер спортсмена В’ячеслав Гостар.

Нагадаємо, що Богдан Пушенко нещодавно увійшов до складу штатної спортивної команди Київської області з резервного спорту з олімпійських видів. Сподіваємося, що офіційне працевлаштування на посаді спортсмена-інструктора також позитивно вплинуло на високий результат зараз і допомагатиме здобувати титули в майбутньому.