Чемпіонат України з хортингу, Хмельницький. Фото

Бійці Київщини - володарі трьох комплектів нагород чемпіонату України з хортингу

Чемпіонат України з хортингу в розділі “Сутичка” та "Показовий виступ" серед школярів (8-17 років) 27 березня приймав Хмельницький.
Чудові результати в сучасному українському бойовому мистецтві продемонстрували бійці Київщини.

Підопічні Олександра Кононова з клубу "Воїн" вибороли дев'ять медалей - по три кожного гатунку.

Так, новими чемпіонами України стати Софія Бабич, Давід Оганов та Віталій Кисленко.
Срібними призерами національних єдиноборств стали Андрій Гладкий, Євдоким Старостюк та Валерія Петренко.
Богдан Бочко, Роман Ковков та Артем Сидорович вибороли бронзові нагороди всеукраїнської першості.

Також результати продемонстрували спортсмени Броварського спортивного клубу "Колізей", вихованці тренера Олександра Васюка. Зокрема Дмитро Каплаух у віковій категорії 10-11 років посів перше місце у розділі "Показовий виступ".

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/