«Білий Барс» завдяки дублям Ружнікова та Благого обіграв «Крижаних Вовків»

Вчорра, 21 лютого, в Броварах відбувся третій поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги між «Крижаними Вовками» і «Білим Барсом».

Перший період пройшов під диктовку «Білого Барса». Підопічні Буценко контролювали гру і створили більше моментів біля воріт «Крижаних вовків». Така активність дозволила білоцерківцям закинути дві шайби - Благий та Ружніков засмутили господарів.

В другій 20-хвилинці кияни помітно додали, а Лучніков закинутою шайбою повернув «Вовків» в боротьбу. Однак в кінці періоду «Барси» дочекалися свого моменту і втекли в контратаку - Грабовецький віддав передачу на Бородая, який відправив шайбу в порожній кут воріт.

У заключному періоді підопічні Ігора Архипенка вдруге в матчі скоротили рахунок, але на це підопічні Буценка відповіли ще трьома шайбами - Бабінець, Ружніков та Благий запалили на табло остаточні - 6:2.

«Крижані Вовки» - «Білий Барс» 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Шайби: 0:1 Благий (Даниленко), 12:50; 0:2 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 17:32; 1:2 Лучніков (Неверов, Сібілевіч), 30:36; 1:3 Бородай (Грабовецький), 39:44; 2:3 Шейн Хеффернан (Павлов, Анкудінов), 41:13; 2:4 Бабінець (Даниленко, Грицюк), 47:50; 2:5 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 51:49; 2:6 Благий (Бабінець), 58:08.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко). Дорофєєв - Жигалов, Макаров - Павлов, Лучніков – Карпов. Хеффернан - Сурін - Панков, Хеффернан - Орлов - Анкудінов, Сібілевіч - Андрющенко - Маландін, Черемнов - Неверов - Булах.

Головний тренер - Ігор Архипенко.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік). Гребеник (А) - Грицюк, Ядловський (А) - Сушков, Кравець – Логач. Собко – Будько. Благий (К) - Даниленко - Бабінець, Грабовецький - Ружніков - Бородай, Брага - Качан - Пойманов, Койда - Лєсніков.