«Білий Барс» впевнено перемагає харківське «Динамо»

Вчора, 15 січня 28-й тур чемпіонату України стартував матчем у Харкові між МХК «Динамо» (Харків) та «Білим Барсом» (Біла Церква). У нинішньому сезоні господарі ще жодного разу не обігравали білоцерківців. У матчах минулого туру обидва клуби зазнали поразок, тому і «барси», і «динамівці» бажали реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

Початок першого періоду був за господарями. Вже на другій хвилині поєдинку, нападник «біло-синіх» Євген Абаджян мав дві можливості для взяття воріт. В одному з них, гостей врятувала стійка воріт. Надалі, ініціативою заволоділи хокеїсти «Білого Барсу», які момент за моментом нагнітали ситуацію біля воріт Михайла Шевчука. Але, до честі «динамівців», вони витримали натиск гостей, і здавалося, що перший період завершитися в «суху». Але, за 32 секунди до кінця, «барсам» вдалося закинути шайбу. Рахунок відкрив Богдан Грицюк.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої. Спочатку, господарі буцалися, створюючи гостроту біля воріт Кирила Кучера. Чого тільки вартий сольний прохід і вихід один в один Данила Кашевко, але молодий «динамівець» не зміг закинути шайбу. У свою чергу, на 5 хвилині зустрічі, трійка «барсів» - Благий - Сімчук - Бабінець зуміла створити і реалізувати гольовий момент. Точний кидок на свій рахунок записав Роман Благий. Надалі гості продовжували контролювати хід поєдинку і на 34 хвилині закинули третю шайбу. Голом відзначився Нікіта Лесніков.

У заключному відрізку часу, обидві команди змогли відзначитися по одному разу. Особливим голом відзначився Михайло Геворкян. Гравець «Динамо» зумів проштовхнути шайбу за лінію воріт, перебуваючи в оточенні трьох хокеїстів «Білого Барса». У гостей, точним кидком відзначився Юрій Качан.

Підсумковий рахунок матчу 4: 1 на користь гостей.

Таким чином, підопічні Костянтина Буценка набирають три очки і з 38 балами продовжують займати четверту позицію в чемпіонаті. Харків'яни, з 4 очками, продовжують перебувати на останньому місці.

МХК «Динамо» - «Білий Барс» 0:3 (0:1, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1 - Грицюк (Сімчук - Бабінець), 19:28, 0:2 - Благий (Бабінець - Сімчук), 24:57, 0:3 - Лесніков (Таран - Куцевич), 33:43, 0:4 - Качан (Таран - Лесніков), 44:38, 1:4 - Геворкян, 48:58.

МХК Динамо: Шевчук (Вязовов). Наливайко (А) - Фірсов (К), Панков - Савченко, Швоєв - Трапезніков, Шуба – Бутенко. Абаджян - Борисов - Геворкян (А), Соляник - Праведний - Шилкін, Харін - Черноморченко - Кашевко, Абдулаєв.

Білий Барс: Кучер (Скороход). Алексюк (А) - Пруський, Таран (А) - Грицюк, Ядловський - Логач, Васильєв. Благий - Сімчук - Бабінець, Куцевич (К) - Качан - Лесніков, Середницький - Зозовський - Бородай, Шиманський - Панченко - Ромахін.