«Білий Барс» обіграв «Дніпро» і вийшов на шосте місце в турнірній таблиці

Вчора, 25 лютого в Херсоні було зіграно заключний матч 27-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Дніпро» зустрівся з «Білим Барсом».

Першу половину стартової 20-хвилини краще почали «щуки», які і відкрили рахунок у матчі - Янішевський з передачі Шабанова відправив шайбу в ворота. Після пропущеної шайби команда Буценка змогла вирівняти гру, а через деякий час і зрівняти рахунок - на табло 1:1 запалив Бабінець. Цікаво, що перед закинутою шайбою Сергія білоцерківці не змогли реалізувати більшість. Однак раділи гості недовго, через хвилину підопічні Тимченка повели в рахунку - точним кидком відзначився Галєєв, - інформує прес-служюа ХК "Білий Барс".

У другому періоді підопічні Буценка намацали свою гру і незабаром зрівняли рахунок - Даниленко відмінним кидком відправив шайбу у ворота «щук».

Заключний ігровий відрізок команди провели в рівній боротьбі. На шайбу Даниленка у "щук" відповів Гасніков. Останнє слово в матчі сказали підопічні Буценка - Благий за дві хвилини поставив крапку в матчі - 3:4. При цьому за хвилину до кінця періоду господарі майданчика заробили більшість та ще й до того зняли голкіпера, але маючи перевагу в два польові гравці все ж таки не зуміли зрівняти рахунок.

«Дніпро» - «Білий Барс» 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Янішевський (Шабанов), 7:32; 1:1 Бабінець (Благий, Даниленко), 14:49; 2:1 Галєєв (Янішевський, Шабанов), 15:58; 2:2 Даниленко (Бабінець), 24:08; 2:3 Даниленко (Благий, Бабінець), 49:27; 3:3 Гасніков (Панасенко, Каракулько), 57:23; 3:4 Благий (Бабінець, Даниленко), 58:21.

Дніпро: Петров (Гурко). Ратушний - Гуляєв, Декало - Сірченко, Афанасьєв (К) - Матусевич, Волошин - Галєєв; Швецов - Крисанов - Целогородцев, Панасенко - Гасніков (А) - Каракулько, Ніконов - Чернишенко - Болотін, Янішевський (А) - Шабанов - Дурдиєв.

Головний тренер - Олег Тимченко.

Білий Барс: Кучер (Безхлібний). Гребеник (А) - Грицюк, Ядловський (А) - Сушков, Портной - Логач, Собко – Будько. Благий (К) - Даниленко - Бабінець, Грабовецький - Ружніков - Бородай, Брага - Качан - Пойманов, Койда - Лєсніков.