Білий Барс - Донбас. Фото

«Білий Барс» демонструє непогану гру в матчі з «Донбасом»

Спочатку гри «Донбас» спробував захопити ініціативу. Гості намагалися проводити атаки, але господарі майданчика зуміли заспокоїти стартове хвилювання і вирівняли гру.

На 14 хвилині дончанам таки вдалося провести результативну атаку і відкрити рахунок (Костіков). Після чого господарі створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але закинути шайбу їм не вдалося.

В другому періоді гості зуміли заволодіти ігровою ініціативою, що призвело ще до двух закинутих шайб у ворота Кирила Кучера (Нікіфоров та Коренчук).

Третій період не приніс сильних змін у малюнок гри. Обидві команди демонстрували швидкий хокей, створюючи достатню кількість гострих моментів. «Донбас» зміг закинути ще одну шайбу, реалізувавши більшість (Лялька). Матч закінчився з рахунком 0:4 на користь гостей.

«Білий Барс» - «Донбас» - 0:4 (0: 1, 0: 2, 0:1)

12 листопада 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 18:45

Судді: А Корепанов, О. Батезатов, А. Перетятько, О. Рябіков

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Логач - Алексюк (А), Васильєв - Ядловський, Таран (А) - Грицюк, Гребеник – Ромахін. Благий - Ружніков - Бабинець, Шиманський - Куцевич (К) - Лесніков, Панченко - Качан - Середницький, Зозовський - Сімчук - Бородай.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко). Сильницький - Романенко, Яковлєв - Жовнір, Игнатенко - Григорьєв, Курбатов - Пангелов-Юлдашев. Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Шишлянніков - Захаров (К) - Нікіфоров, Рибчик - Разумов - Мостовий, Матерухін - Карамнов - Костіков.

Шайби0:1 Костіков (Матерухін, 13:37). 0:2 Нікіфоров (Яковлєв, 24:23). 0:3 Коренчук (Мазур, Лялька, 29:29). 0:4 Лялька (Сильницький, 44:35 – більш.).

Воротарі: Кучер  – Горячевських

Штраф: 34 (4 - 2 – 28) - 8 (2 - 2 – 4)

Кидки: 26 (11 - 5 – 10) - 27 (6 - 13 – 8)

Вкидання: 24 – 31

Владислав Куцевич

Капітан «Білого Барса» Владислав Куцевич прокоментував результат поєдинку з донецьким «Донбасом»:

- Що Ви можете сказати про сьогоднішній матч?

- Гра вийшла бойовою. До паузи, ми змогли взяти очки вдома, а сьогодні, нам просто не пощастило. Ми були налаштовані на свого супротивника, а вони, в свою чергу, на нас. Тому в результаті вийшов хороший матч.

- Чого не вистачило білоцерківської команді, щоб виграти?

- В першу чергу, нам не вистачило вміння вчасно реалізувати свої гольові моменти. Плюс в якихось моментах добре зіграв воротар противника, а десь зазвичай нефарт. Але ми не засмучуємося і рухаємося вперед.

- Як пройшла міжнародна пауза для команди?

- Багато хлопців були задіяні в іграх за національну і молодіжну збірну України. Ті, хто залишився, плідно попрацювали і заклали базу на наступний етап чемпіонату, який нас чекає. Тому для всіх ця пауза пройшла з користю.