Турнір Хокейна Україна, Льодограй. Фото

«Білий Барс» - бронзовий призер турніру «Відкриття сезону 18/19. Хокейна Україна»

Богуславський «Льодограй» прийняв турнір «Хокейна Україна» серед юнаків 2009/10 року народження.

У змаганнях взяли участь 10 команд з семи міст України: Білої Церкви, Богуслава, Дружківки (Донецька обл.), Києва, Дніпра, Харкова та Одеси.

Понад 300 юних хокеїстів (і хокеїсток – нарівні з хлопчиками у змаганнях приймали участь і дівчатка) та їхніх батьків приїхали до Богуслава на каток «Льодограй», щоб змагаючись діти вчилися грати у хокей, - інформує арена «Льодограй» з посиланням на «Хокейну Україну».

Переможцем стала Дитяча хокейна команда «Wild Cats» (Одеса). Команду нагороджено кубком, золотими медалями, дипломами та призами від спонсорів турніру.

Друге місце посіла «Крижинка 2009» (Київ). Команду нагороджено кубком за 2 місце, срібними медалями, дипломами та призами від спонсорів турніру

Бронзову нагороду змагань виборола команда «Білий Барс» (Біла Церква). Команду нагороджено кубком за 3 місце,  бронзовими медалями, дипломами та призами від спонсорів турніру.

Крім того були нагородження та призи в номінаціях. Гравці богуславської команди «Шершні» також отримали нагороди.

Кращим нападаючим турніру «Хокейна Україна. Відкриття сезону 18-19»  в команді «Шершні» став Антон Воліченко.

Кращий захисник турніру «Хокейна Україна. Відкриття сезону 18-19»  в команді «Шершні»  – Климчук Артем.

Найцінніший гравець турніру «Хокейна Україна. Відкриття сезону 18-19»  в команді «Шершні»  – Соседка Максим.

Приз від партнерів проекту «Хокейна Україна»  отримала «Хокейна мама» команди Шершні  –  Шупик Інна.

Вітаємо переможців і всіх учасників! Адже неймовірні емоції спортивного дійства та справжнього свята здобули всі!