Сергій Тимофєєв, Ук Дара Чан. Фото

Білоруси позбавили "золота" чемпіонату світу Ук Дара Чана

Ук Дара Чан, таеквондист з Київщини завітав сьогодні до Управління фізичної культури і спорту поділитися срібною нагородою світової першості з таеквондо. Команда управління на чолі з Сергієм Тимофєєвим мала за честь  розділити радість перемоги, влаштувавши святкову фотосесію зі знаменитим спортсменом.

 

 

«Корінний березанець», як любить з гордістю називати себе Чан, сам родом з Камбоджі, та вже багато років мешкає в Березані, розвиває таеквондо ІТФ в Київській області, навчає спортсменів у власному клубі, відкриває зали по всій Київщині та встигає прославляти свою другу Батьківщину на світовій арені, вже серед ветеранів.

 

 

Та про все по порядку. У білоруському Мінську з 22 по 26 серпня відбувався XIII чемпіонат світу з таеквондо серед юніорів та  VIIІ чемпіонат світу з таеквондо серед ветеранів. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 56 країн світу.

 

 

Ук Дара Чан був єдиним представником Київщини серед ветеранів у складі збірної України. Він став срібним призером, хоча мав всі шанси вибороти чемпіонський титул.

 

 

«Програв у фіналі у звя’зку зі змінами правил, з якими не ознайомився заачасно. Коли я дізнався про зміни, то зо три години сидів в шоці з повним вінегретом в голові, бо відразу забув все те, що й знав. Але потім взяв в себе в руки і почав нашвидкоруч вчити правила. А це непросто, кожен тул має до 70-ти рухів. Виборовши срібло, дуже засмутився, три дні ходив сам не свій», - ділився своїми переживаннями Ук Дара Чан.

 

 

По дорозі до фіналу Чан поборов таеквондистів з Австралії і, що приємно, Росії. У фіналі ж поступився аргентинцю. А треті місця розділили між собою австралієць та росіянин.

 

 

Ну що ж, сябри не вперше «зливають» Україну. Мабуть, бояться українців, бо наші спортсмени в таеквондо беруть стабільно перші місця престижних міжнародних змагань. Але цього разу в Білорусі пішли ще далі - «забули» навіть в комісію запросити.

 

 

Та менше з тим, національній збірній вдалося вибороти чотири золотих медалі, по дві між юніорами і ветеранами, шість срібних та 15 бронзових нагород, посівши восьме загальнокомандне місце. До речі, можливе «золото» Чана вивело б Україну на 4 місце.

 

 

Та ми вважаємо, що «срібло» Чана – це для нашої області як «золото». Вітаємо спортсмена з достойним виступом та бажаємо успіхів на найближчим чемпіонатах в Ліверпулі та Римі.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.08.2018

Читати далі
Згорнути